מיקרוסופט פותחת את שנת 2020 עם ארבעה משחקים חינמיים למנויי Xbox Live. הראשון, שיהיה זמין להורדה לאורך כל החודש, הוא Styx: Shards of Darkness, משחק התגנבות בעולם פנטזיה שזכה לביקורות טובות למדי כאשר יצא ל-Xbox One ב-2017. החל מה-16 בינואר ועד ה-15 בפברואר יוכלו המנויים להוריד גם את כל פרקי סדרת ההרפתקאות Batman: The Telltale Series.

בנוסף, החל מה-1 בינואר ועד ה-15 בחודש, ניתן יהיה להוריד את משחק המכות הקלאסי Tekken 6, בגרסת התאימות לאחור של Xbox 360 (שניתן לשחק בה גם ב-Xbox One), ומה-16 בחודש ועד ה-31 בחודש יהפוך LEGO Star Wars 2 לחינמי עבור המנויים. 

אצל סוני, שנת 2020 מתחילה עם מעט יותר דרמה. המשחק החינמי הראשון לחודש ינואר הוא Uncharted: The Nathan Drake Collection, אוסף הכולל את שלושת המשחקים הראשונים בסדרת Uncharted, בגרסאות שהותאמו מבחינה גראפית לקונסולת PlayStation 4. אלו שלושה מהמשחקים המוערכים ביותר שיצאו לקונסולות של סוני אי-פעם, אם כי יאמר שרוב בעלי הקונסולה כבר כנראה שיחקו בהם.

פורסם ב-TGspot

עוד ב-TGspot

לפי הלו"ז: העדכון של Galaxy Note 9 יצא לדרך
התחרות בעיצומה: במבחני המעבדים של PassMark ל-AMD יש אחריות ל-40% מהתוצאות

המשחק החינמי השני של ינואר למנויי PlayStation Plus הוא Goat Simulator, משחק סימולציה משעשע שבו נדרש השחקן לגרום לנזק מקסימלי תוך שהוא שולט בעז מופרעת במיוחד. שני המשחקים יהיו זמינים להורדה ב-7 בינואר, כך שלמנויים נותר עד מועד זה בכדי להוריד את משחקי החודש הקודם, Titanfall 2 ו-Monster Energy Supercross: The Video Game.