כמויות הקיץ' שנשפכות עלינו ביום האהבה כנראה הצליחו להוציא מדעתו צעיר בריטי אחד, שבמקום לפנק את אהובתו בוולנטיינ'ס דיי גרם לה הרבה עוגמת נפש - או לפחות זה מה שניתן להבין מסרטון שהעלה ביום ראשון לפייסבוק וצבר כבר כ-48 מיליון צפיות - קצב ממוצע של כמיליון צפיות בשעה.

How to give your girlfriend the best Valentine's Day

How to give your girlfriend the best Valentine's DayLike ➡ Julius Dein for more funny videos!Snapchat: Juliusdein

Posted by Julius Dein on Sunday, February 14, 2016

 

ג'וליוס דין בן ה-21 מלונדון מגדיר את עצמו כקוסם ומתחן. חברתו, אמבר דואיג-ת'ורן, נראית דווקא כמו אדם נורמלי לפי פרופיל הפייסבוק שלה, שמלא בתמונות שלה עם חברות במסיבות. לכן, לא ברור איך לא זרקה אותו עוד קודם: בסרטון שהעלה ביום ראשון בערב נראית סדרת מעשי קונדס שעולל לה לכאורה ביום האהבה.

הוא התחיל בלהעיר אותה בבוקר עם מה שהוא לכאורה גשם של לבבות תרנגולת, המשיך בשבירת ביצה על ראשה, "אתגר דלי הקרח" לא צפוי, האכלתה בלכלוך שמצא על המדרכה, דחיפתה לנהר בזמן צילום סלפי ולבסוף הצהרה כי קנה לה טבעת - בצל. רק אז היא מודיעה שהיא זורקת אותו.

הסרטון צבר, כאמור, קרוב ל-50 מיליון צפיות תוך יומיים בפייסבוק, ועוד אלפים רבים של צפיות לסרטונים הבודדים שעלו אתמול לערוץ האינסטגרם של דין. בתגובות הוא שואל את דואיג-ת'ורן האם זה לא מאוחר מדי לבקש סליחה, והיא עונה שלא ושהיא כבר מתכננת נקמה ושונאת אותו. מצד שני, אם היא לא זרקה אותו אחרי שתי המתיחות הראשונות יכול מאוד להיות שהכל בכלל מבוים והיא פשוט שחקנית מעולה.