גולשים רבים פתחו את הבוקר עם הזמנה מושקעת במיוחד של עמוד הפייסבוק הרשמי של MTV ישראל ל"יום איבוד הבתולים". כשבתכנית יום שידורים מיוחד עם תוכניות כמו "בתולה VS זורמת" ו-"סדרה חדשה: סקסקול". 

יום "איבוד הבתולים" ב-MTV ישראל (קרדיט: גיא גולש) (צילום: KateRiep_Godbye)
יום איבוד הבתולין. אה, זה היום? | צילום: KateRiep_Godbye

חלק מהגולשים הופתעו מהפוסט הנועז ואחרים פשוט חשבו שמדובר במתיחה. והיו גם כאלה שהחליטו שלא לוותר והציפו את העמוד של הערוץ בתגובות זועמות, שבעיקר לא הבינו איך יכול להיות שעמוד שרוב חבריו (כ-22 אלף), הם בני נוער, "מעודד" קיום יחסי מין. מיד עם פרוץ המיני סערה, הורידו מנהלי העמוד את הפוסט. 

אבל גולשים זריזים כבר הספיקו לעשות צילום מסך והמשיכו להפיץ אותו ברשת. עם תגובות כמו: "חבל שפייסבוק לא המציאו אייקון מקיא בשביל הפוסט הזה", " אתם משחיתים את הנוער שלנו בשביל רייטינג! תתביישו!! ערוץ תת רמה...", "בושה!!!", "מטורף, נראה יותר כמו לוח שידורים של ערוץ פורנו", והיו כאלה שגם התלוצצו: "מזעזע!!! מה הם לא יודעים שבכלל אומרים בתולין?!" את המרד הובילו אגב שני החלוצים גיא גולד ו-צילה לייפר.

בעקבות ההתלהמות, לא יכלו ב-MTV להתעלם מהתגובות ובסופו של דבר שיגרו תגובה לקונית, גם זה דרך פייסבוק:

"הסדרה 'סקסקול', שתענה על שאלות בנושאי סקס, דייטינג וזוגיות ותצטיין במסרים חינוכיים. במטרה לעלות אותם לסדר היום הציבורי. אנחנו בטוחים שהסדרה תיתן מענה לבני הנוער, שנושא זה מעסיק אותם רבות וזקוקים להנחיה של מבוגר מקצועי. ב-MTV כמו ב-MTV בחרנו לקדם הסדרה בדרך הומוריסטית וקלילה. אך בשורה התחתונה, כל מי שיצפה בתכנית יבין שאנו חותרים למסרים חינוכיים".

בכל מקרה, למרות הביקורות, נראה שבסופו של דבר הצליחו אנשי הפייסבוק של העמוד להשיג את מטרתם ולעשות באז סביב התכניות החדשה, וזה מה שחשוב, לא?!

>> בת 16 התאבדה בגלל תמונות חושפניות בפייסבוק

>> וגם: מבריק! מה עובר על אישה במחזור?