כבר שני עשורים שג'רמיה אורסקי, בן 34 בלבד, צד סלבס. הוא לא צלם פפראצי או סטוקר מפחיד, הוא פשוט אוהב להצטלם איתם. במהלך חייו פגש כבר למעלה מחמשת אלפים מפורסמים, בהם כמאה שהיו מועמדים או זכו בפרס האוסקר.

ג'רמיה אורסקי- סלפי עם סלבס (צילום: facebook.com/jeremiah.oresky)
ג'רמיה אורסקי עם בן אפלק. "אני בדרך כלל מתרגש, אבל אני מנסה להתנהג הכי רגוע ונורמלי שאני יכול" | צילום: facebook.com/jeremiah.oresky

אורסקי מאוד מסור לתחביב היקר שלו, עד שהוא נאלץ אפילו לעבוד במשרה נוספת כדי לממן את הרפתקאותיו. אבל מבחינתו, לעבודה החדשה יש תגמול יותר מראוי: מפגשים רגעיים עם כוכבים כמו בראדלי קופר, אמה סטון, דניאל רקדליף ואחרים. 

"מדובר באנשים שיש להם עבודה מגניבה"

את המסע שלו בעקבות סלבריטאים התחיל אורסקי מבולטימור, מרילנד שבארצות הברית, ב-1994 כשפגש בשחקן ג'ון דה לנסי מ"מסע בין כוכבים: הדור הבא" והפך לאובססיבי בנוגע לפגישות עם מפורסמים. "התחלתי לאסוף חתימות בכנסים של מסע בין כוכבים בשנת 1994 ורק התחלתי להצטלם איתם בשנת 2005", סיפר אורסקי על פי הדיווח של הדיילי מייל.

ג'רמיה אורסקי- סלפי עם סלבס (צילום: facebook.com/jeremiah.oresky)
ג'רמיה אורסקיי עם כריסטיאן בייל. אחד הנחמדים | צילום: facebook.com/jeremiah.oresky
ג'רמיה אורסקי- סלפי עם סלבס (צילום: facebook.com/jeremiah.oresky)
ג'רמיה אורסקי עם פמלה אנדרסון. התמונה שכל החברים בבית יקנאו בה | צילום: facebook.com/jeremiah.oresky

כיום, כשהוא לא נמצא באחת מבין שתי המשרות שלו, הוא מבזבז כ-8,000 דולר (31,460 שקל) בשנה על נסיעות ברחבי ארצות הברית כדי להעשיר את אוסף תמונות הסלפי שלו עם מפורסמים. למרות שזכה לראות אלפי פרצופים מפורסמים, אורסקי מודה שהוא עדיין מקבל פרפרים בבטן כשהוא פוגש אותם פנים מול פנים, אבל מנסה לשמור על ארשת רגועה. "אני בדרך כלל מתרגש כשאני פוגש בכוכבים מסוימים, אבל אני מנסה להתנהג הכי רגוע ונורמלי שאני יכול", הוא אומר. "בסופו של דבר, מדובר באנשים בסך הכל שיש להם משרות ממש מגניבות".

"בין הסלבס הכי פחות נחמדים יש את ג'ניפר לורנס"

כשזה נוגע לסלבריטאים מועדפים, אין ספק שלאורסקי יש פייבוריטים. "שניים מהסלבריטאים הנחמדים ביותר כוללים את רובין וויליאמס וכריס פראט. רובין וויליאמס היה אחד הגברים הנחמדים ביותר שאפשר היה להכיר. הוא תמיד פינה זמן למעריצים שלו וההופעות שלו מדברות בעד עצמן". למרות שיש לו סלבריטאים מועדפים, ישנם כאלה שהיו קרירים ופחות חמימים כלפיו. "בין הסלבס הכי פחות נחמדים יש את ג'ניפר לורנס, שון פן ואדווארד נורטון".

ג'רמיה אורסקי- סלפי עם סלבס (צילום: facebook.com/jeremiah.oresky)
עם ליידי גאגא. כמעט לא זיהינו אותה | צילום: facebook.com/jeremiah.oresky
ג'רמיה אורסקי- סלפי עם סלבס (צילום: facebook.com/jeremiah.oresky)
"רובין וויליאמס היה אחד הגברים הנחמדים ביותר שאפשר היה להכיר" | צילום: facebook.com/jeremiah.oresky
ג'רמיה אורסקי- סלפי עם סלבס (צילום: facebook.com/jeremiah.oresky)
ג'רמיה אורסקי ושרה ג'סיקה פארקר. הכי סקס והעיר הגדולה | צילום: facebook.com/jeremiah.oresky

פרט לנסיעות היקרות שהוא לוקח ברחבי המדינה כדי לפגוש את הסלבריטאים, לאורסקי ישנה הוצאה כלכלית נוספת. "הגורם היקר ביותר בפגישת סלבריטאים פרט לנסיעות הוא השתתפות בכנסי חתימות תמורתם סלבריטאים מסוימים גובים כסף. אני לא מתנגד לשלם עבור שמות נדירים שכנראה לא תהיה לי הזדמנות לפגוש אותם ברחוב וזה תמיד נחמד לדעת שיש ערבות לכך שתזכה בתמונה. אני כמובן פוגש גם סלבריטאים ברחוב משום שרוב הסלבריטאים לא עושים כנסים כאלה וזו הדרך היחידה לפגוש אותם".

 למרות הקושי בעבודה בשתי משרות כדי לטפח את התחביב שלו, אורסקי אומר שהוא לא מתכוון להפסיק בקרוב. "אני בטח לעולם לא אפסיק, אבל זה הגיוני שאני אמתן את זה מעט אם אי פעם אתיישב ותהיה לי משפחה. אני עדיין רוצה לפגוש את ג'וני דפ ולא אפסיק לפני שאעשה זאת".