אם אי פעם הייתם באמצע סשן סקסטינג עם בן או בת הזוג שלכם ומצאתם את עצמכם שולחים סמיילי נשיקה במקרה הטוב ואייקון של אף כדי לדמות זקפה במקרה הרע (חברה סיפרה לי) –  מעכשיו תוכלו להעביר את המסרים המחרמנים שלכם באמצעות ציורים עם אופי מיני באמת.

שלושה אמנים צעירים מקליפורניה יצרו את פרויקט flirtmoji בו עיצבו אייקונים בסגנון אימוג'י - רק עם אופי מיני מובהק. מטרת הפרויקט כפי שמצוין באתר, היא לעודד אנשים לנהל שיח מיני פתוח לגבי היצרים והרצונות שלהם. בין היתר אפשר למצוא בקולקציה החדשה ציורים של איברי מין חשופים, גרביוני רשת, קונדומים, ויברטורים, כדורי ויאגרה, ג'קוזי, בקבוק קצפת ושאר ירקות פורנוגרפיים מצוירים.

אימוג'י סקסי (צילום: flirtmoji.co)
צילום: flirtmoji.co

פיטמה בקופי פייסט

אבל רגע לפני שאתם רצים לחנות האפליקציות הקרובה למכשירכם כדי להוריד את סדרת הציורים החדשה ולשלוח זוג אזיקים לבני הזוג או לדייט שלכם להערב – כדי שתהיו מוכנים לאופן השימוש המעט מסורבל שזה דורש.

כרגע הציורים נמצאים רק באתר ואינם ניתנים להורדה כאפליקציה, כך שהעברת התמונות מתבצעת באמצעות קופי-פייסט מהדפדפן של המכשיר, ואין ממשק ישיר לווטסאפ או להודעות כמו שיש לאימוג'י הישן והמוכר. כך שלמעשה, מעבר לעיצובים, שכבר הספיקו לעשות באזז ברחבי העולם כיאה לאייקונים בעלי אופי מיני, בעצם אין כאן שום דבר חדש.

קתי מקארתי', אחת מיוצרות הפרויקט התראיינה לאתר The Verge וכאשר נשאלה על כך ענתה כי "לא ניסינו להיכנס לאייטיונז. ערכנו מחקר ומצאנו שאפליקציה דומה בשם פורנו גיאומטרי הוסרה מהאייטיונז בעבר בגלל אופייה המיני וזה הוריד אותנו מהעניין. מצד שני, ישנן אפליקציות ומשחקים רבים באפסטור שמעודדים אלימות והחפצת נשים ולכן אני גם שמחה שאנו לא חלק מזה.

"יכולנו לבנות אפליקציה שתתאים לאפסטור, אך לא רצינו לקבל את אותה הדחייה שקודמינו קיבלו, ודווקא יש משהו מגניב בכך שאנו מחוץ למערכת הזאת. איני יודעת אם נגבה כסף על השימוש משום שאנו דורשים מאנשים צורת שימוש שאינם רגילים לה, אבל מה שחשוב לנו זה שאנשים יראו את זה. אנחנו רוצים שאנשים ישלחו זה לזו הודעות סקסיות, ידברו על מין באופן גלו ויהיו פתוחים לגבי הרצונות והפנטזיות שלהם."

אימוג'י סקסי (צילום: flirtmoji.co)
צילום: flirtmoji.co

מכירים אפליקציות חדשות ומגניבות? ספרו לעדי רם בפייסבוק