משתמשת יוטיוב יפהפייה בשם smoukahontas (לחשבון האינסטגרם שלה), צברה למעלה מחמישה מיליון צפיות בימים ספורים ותהילת אינטרנט מיידית - אחרי שצילמה סרטון ובו היא מדגימה איך נשמעות שפות שונות לאנשים שלא מבינים אותן. 

את ההדגמה היא עשתה בצורה מופתית למדי, כשדיברה בג'יבריש אך חיקתה בהצלחה רבה מבטאים שונים. אחרי ההצלחה, צילמה Smoukahontas (שבינתיים נחשף בדיילי מייל כי קוראים לה שרה, והיא בת 19 מפינלנד), סרטון נוסף, הפעם בלי משקפיים ועם חיקוי של עברית (!).

לצערנו, החיקוי של שפתינו היפה, דומה מידי לערבית (שהחיקוי שלה מגיע מיד אחרי). אנחנו מקווים שדוברי השפות האחרות שהיא הציגה, לא חשים אותו הדבר. 

חברים של NEXTER בפייסבוק כבר זכו לראות את הסרטון הזה ובין התגובות  אהבנו במיוחד את את התזכורת של Moty Gropper שכתב: "אלי יצפאן יכול להעביר לה הדרכה וקורס שלם בנושא", וכמובן התאכזבו שהיא דיברה בערבית ולא בעברית (לפחות לא בסרטון המקורי). הגולש Levi Guedje ביקש את מספר הטלפון שלה. ועדן כהן סיכם: "אני אגיד לכם למה יש לה למעלה מ-5 מליון צפיות בפחות משבוע, קודם כל כי היא פשוט יפייפיה! ואז כי היא עושה את זה פשוט טוב!". 

 

הסרטון המלא שעשה עד כה כמעט 6 מיליון צפיות

 

סרטון ההמשך המלא שבו הצעירה משיבה על שאלות (וב-1:30 מדברת בעברית באופן שדומה מידי לערבית)

 

וזה בונוס: גרסת הרמיקס לקריפים שביניכם