מה קורה כשגבר מגלה שכל מה שלמד מפרסומות על נשים במחזור היה שקר? הוא ממהר ומתלונן על זה בעמוד הפייסבוק של החברה שמייצרת מוצרי היגיינה. ואיך החברה מגיבה? בדרך המבריקה והעוקצנית ביותר. היא כנראה מנוהלת על ידי נשים במחזור.

אין תמונה
ברקע: אישה במחזור (אילוסטרציה)

"הי, אני גבר ואני חייב לשאול למה שיקרתן לנו כל השנים האלה". הפוסט של הגבר מתחיל בפנייה נרגשת למין הנשי. "כשהייתי ילד, צפיתי בקנאה בפרסומות שעסקו במחזור הנשי, הזמן הנפלא הזה של החודש שבו האישה נהנית ועושה כל כך הרבה דברים. רוכבת על אופניים, על רכבות הרים, רוקדת, עושה צניחה חופשית, למה אני לא יכול ליהנות מהזמן הזה בחודש עם המים הכחולים והכנפיים? לעזאזל, אני והפין שלי". הוא ממשיך: "ואז התחלתי לצאת עם בחורה. הייתי כל כך שמח וחיכיתי לזמן הזה בחודש כדי שנוכל ליהנות ביחד. אתן שיקרתן!

לא היה שום כיף, שום ספורט אתגרי, לא מים כחולים שנשפכים על כנפיים ולא מוזיקת רקע מגניבה. לא, לא, במקום זה נאלצתי להילחם עם הדחף הזכרי שלי לצרוח בזמן שהאישה שלי שינתה את צורתה האוהבת והעדינה והפכה לילדה הקטנה מהסרט 'מגרש השדים' רק עם יותר ארס" (כך הוא מתאר את אישה במחזור, למקרה שלא הבנתם). 

אין תמונה
"האישה במחזור הופכת לילדה הקטנה מהסרט 'מגרש השדים'". הפוסט של ריצ'ארד ניל

את הפוסט ההזוי הזה העלה בתחילת החודש, גולש בשם ריצ'ארד ניל לעמוד הפייסבוק של חברת BodyForm, שמייצרת מוצרי היגיינה לאישה. הפוסט המוזר, הפך לוויראלי ועד עכשיו צבר בערך 90 אלף לייקים ועוד אלפי תגובות, חלקן תומכות בגבר המסכן, אחרות קצת פחות. לא נהיה תמימים לגמרי כדי לא לחשוד שמדובר בתעלול יחצני, אבל בין אם תרגיל או לא, רבים יכולים להזדהות עם הדברים של אותו ריצ'ארד, וגם עם סרטון התגובה שהגיע אחרי. 

אתמול (ג'), פירסמה חברת BodyForm את תגובתה וכנראה הצליחה לייצר את אחת מהתגובות המוצלחות ביותר שגולשי הרשת החברתית ראו לאחרונה. הנה היא, כל ה"אמת": 

"היי, ריצ'ארד, אני קרוליין ווליאמס. המנכ"לית של החברה". פונה השחקנית שבסרטון לגבר, רגע אחרי שהיא מוזגת לעצמה כוס עם מים כחולים. "קראנו את הסטטוס שלך ואני חושבת שהגיע הרגע לחשוף את כל האמת. שיקרנו לך ריצ'ארד, ואני רוצה להגיד סליחה". ואז היא ממשיכה ומספרת שכל הפעילויות הכייפיות שהוא ראה בפרסומות ועליהן דיבר בפוסט שלו היו "מטאפורות".

אין תמונה
למה כל כך עצבנית, את במחזור או משהו?

בהמשך היא מסבירה לו בציניות בריטית קרירה כי אין דבר כזה "מחזור שמח", אבל הנשים נאלצו ליצור רושם שדווקא כן, כי יש אנשים מסוימים שלא מסוגלים להתמודד עם האמת. היא מספרת שבעבר הם ניסו לתאר את תקופת המחזור, בדיוק כפי שהיא, מלוכלכת וכואבת, אבל קבוצת המיקוד פשוט לא הצליחה להתמודד עם זה והם נאלצו לשנות את הכל. ואז "אתה הגעת, ריצ'ארד! והרסת את המיתוס. חשפת את הגברים למציאות שאנחנו הנשים קיווינו שהם לעולם לא יצטרכו להתמודד איתה. אתה עשית את זה. אתה", היא אומרת ולוגמת בהנאה מהמים הכחולים שמזגה לעצמה בתחילת הסרטון.

"אז סלח לנו ריצ'ארד" היא מסכמת ואז גם משחררת נפיחה קטנה. "אופס, רוצ'ארד, לא ידעת שאנחנו עושות גם את זה?", היא מחייכת. זינג! 

>> האקרים חשפו גבר שגרם לצעירה להתאבד 

>> צפו: קרא למגישה שמנה וקיבל תגובה שהסעירה את הרשת