סלפי עם חיות היא לא בדיוק תופעה נפוצה. כבר ראינו אנשים שעושים סלפי עם נמרים מסוממים, עם חיות כיס אוסטרליות קטנות וחמודות והרשת מלאה בסלפי עם חתולים. אבל יש בעלי חיים שעדיף לא לעמוד לידם ולעשות "צ'יז", למשל: נחש עכסן (נחש פעמונים) ארסי שלא התעורר במצב רוח פוטוגני.

סלפי עם נחש
מטופל בבית החולים

טוד פסלר ראה את העכסן מסתובב לו בסבך הקוצים, והחליט שזה רעיון מעולה להנציח את הרגע בתמונה, אלא שלנחש הסתובבו מחשבות אחרות בראש, נניח: להכיש את הזר המסתורי שמאיים עליו. "כל הגוף שלי רעד, הייתי חצי משותק בגללו", סיפר פסלר אחרי שהתאושש ל-CNN. "הלשון שלי היתה בחוץ והעיניים שלי ממש התגלגלו".

פסלר נלקח במהירות לבית החולים, שם ההוצאות על הטיפול בו הגיעו לסכום אסטרונומי של למעלה מ-150 אלף דולר - 83 אלף מתוכם רק היו הנסיוב נגד הארס. לפי הדיווח באתר Cnet, הטיפול לו פסלר נזקק כמעט רוקן את כמות הנסיוב בשני בתי חולים מקומיים.

המפגש בין פסלר לנחש לא עורר יותר מדי סיפמטיה, אבל הגיע למהדורות חדשות מקומויות ואפילו לאתרים כמו הוושינגטון פוסט, זאת לאחר שכתב בשם דן הגרטי צייץ בחשבון הטוויטר שלו את תמונה של חשבונית בית החולים. אותו כתב סיפר שפסלר עצמו גידל בעבר עכסן בביתו במשך כשנה, אך שחרר אותו לחופשי בטבע.

קראו גם: מה צריך לעשות אחרי הכשת נחש?

והנה סרטון קצר של פסלר בבית החולים: