חגיגות ט"ו באב בשיאן וזו הזדמנות נפלאה לצחוק ולרחם קצת על האנשים האלה שעוד לא מצאו את האחד או האחת. אם גם אתם עדיין לא מצאתם אהבה, לפחות תוכלו להתנחם בכך שיש לפחות 15 אנשים בעולם הזה שגם כנראה לא ימצאו אותה בחיים.

שוטטנו בכמה מאתרי ההכרויות הגדולים בעולם ולפניכם 15 התמונות הכי כושלות, הזויות ואמיתיות (!) שמצאנו:

1. הקוסם המפתה: האיש הזה פירסם תמונה באחד מאתרי ההכרויות הגדולים Okcupid, והוא חושב שהוא קוסם. המבט הקריפי גורם לנו לחשוב שהקסם היחיד שהוא יודע לעשות זה להעלים ממנו את הנשים. אנחנו לא רוצים לדעת מה הוא שולף מהשרוול.

הקוסם

2. יש לי ילד: מידע אישי שדי חשוב שיופיע בפרופיל שלכם באתר ההכרויות הוא האם יש לכם ילדים ואם כן, אז כמה ובני כמה הם. ויש נשים שפשוט מחליטות להעלות לפרופיל תמונה שלהן יחד עם הילד. כמובן שמה שמטריד כאן זה לא הילד. לא רק הילד.

חשוב שתדעו שיש לי ילד

3. כמעט פרצוף ברווז: יש אנשים שהם בדרך למדליית זהב, ויש כאלה שבדרך לעוד פרצוף ברווז. נסביר שמדובר בתופעה מגנטית קוסמואנרגטית לא ברורה שגורמת לבנות המין הנשי (וגם לגברים מובחרים)  להצטלם כשהן עושות את פרצוף הברווז, מקמצות את שפתיהן בעאלק חושניות ומקמטות את העיניים במעין תנוחת צילום סליזית ומפתה למחצה. לרוב הן נראות כאילו הן בולסות משהו. סקסי זה לא.

בדרך לעוד פרצוף ברווז

4. זה פטיש או שאתה ארנב? ויש תמונות שפשוט גורמות לנו לחשוב מה עבר לאנשים האלה בראש כשהם העלו אותן לאתרי הכרויות, שם הם אמורים למשוך את בני המין השני ולא להיפך. התמונה הזו גורמת לנו לחשוב שהאיש הזה דווקא מנסה למשוך יונק מסוג אחר.

אנחנו לא יודעים איפה להתחיל

5. בנות, החזיקו את עצמכן: עוד פנינה של Okcupid, שדווקא מזכירה לנו יותר פרסומת סליזית לאיזה דאודורנט לדושבאגים. הרווק הזה (כמה מפתיע), לא מוכן למצוא את האחת והוא מחפש לפחות ארבע בחורות שילטפו אותו בזמן שהוא מביט לתוך המצלמה במבט פתייני. נכון שאף אחת לא תצליח לעמוד בקסם?

בנות, החזיקו את עצמכן

6. הנסיכה: כשאתם חושבים על נסיכה עם כתר, זו בטח לא התמונה שעולה לכם בראש. יחד עם הרקע הפסיכודלי משהו, זו בהחלט תמונה שעושה חסד לאישה הזו שמנסה למצוא גבר לחלוק איתו את הארמון והממלכה.

הנסיכה

7. האישה מהגיהנום, הנה היא: אנחנו באמת מקווים שמדובר בבדיחה גרועה, אבל זו תמונה אמיתית לגמרי שהופיעה בפרופיל באתר הכרויות מפורסם בחו"ל (וטוב שלא בישראל). ולגבר שיחליט לחלוק עם האישה המתוקה הזו את חייו אנחנו ממליצים על "שיטת בארני סטינסון" מהסדרה "איך פגשתי את אמא": אם היא שואלת שאלה שעלולה לסבך אותך (או במקרה הזה להרוג אותך), פשוט תברח.

שוב קנית חלב 3% במקום 1%?

8. כי הלוויה זה הכי רומנטי: אתם מכירים את זה מסרטי קומדיה גרועים, גברים ונשים מגיעים להלוויה ומוצאים שם אהבה. אז הרווק הזה החליט לנסות ליישם את מה שאנחנו רואים בסרטים האמינים האלה ופירסם בפרופיל שלו תמונה שבסך הכל נראית לגיטימית, ואז מגיע הכיתוב: "בהלוויה של החבר הכי טוב שלי. נוח על משכבך ג'סטין". העובדה שהוא גם מחייך, גורמת לנו לחשוד שמדובר בהלוויה של ג'סטין ביבר.

בלוויה של החבר הכי טוב שלי

9. רגע, מה? כשיצירתיות יתר והרבה זמן פנוי נפגשים נוצרת התמונה הזו, שבאופן קוסמי גם נוחתת בתוך אתר הכרויות. אם נתעלם לרגע מבגדי האשפה ונגיע למשפט שהאיש הזה בחר להדביק על תעודת הזהות שלו בפרופיל נגלה כי הדבר הכי פרטי שהוא מוכן לגלות על עצמו הוא שהוא אוהב לשתות מיץ של מלפפונים חמוצים. את המידע הזה היינו מצפים שהוא יגלה לפחות בדייט העשירי, או עדיף אף פעם לא.

האיש הזה ימצא בת זוג בתוך 1,2,3...

אפשר להזמין אותך לכוס מיץ מלפפונים?

10. חובב צ'יטוס: נתחיל בשאלה, האם זהו גבר או אישה? ונמשיך בחידה: כמה פלסטרים יש לו (או לה) על הפרצוף? ועכשיו כשעניתם על כל השאלות חשוב שתדעו כי גם לרווק/ה הזה או הזו יש שאלה אליכם: ניסיתם פעם להכין בעצמכם צ'יטוס? התשובה היא "לא מעוניינים".

תספורת ביבר שהשתבשה?

11. הרומנטי: הנה גבר החלומות שכל אחת מחפשת: הוא לא מעשן (או לפחות לא סיגריה שדולקת), הוא לא משקיע יותר מדי בעיצוב שיער (ואת זה אתם יכולים לראות בתמונה) והכי חשוב, הדבר הכי אישי שהוא מוכן לגלות על עצמו הוא שהוא ישמח לעשות סקס עם כמעט כל בחורה (או אפרוח). מה דעתכם נשדך לו את הגברת מתמונה 7?

מוכן לסקס עם כל בחורה

12. את צריכה לשלוח לי הודעה אם: אנחנו לא יודעים איפה להתחיל כדי לתאר את כל מה שבעייתי בתמונה הזו, אבל האיש הזה שמחפש את האחת, החליט לפרסם באתר הכרויות תמונה ובה מתרחש הכאוס הזה שכאמור, אנחנו לא יודעים איפה להתחיל כדי לתאר. כדי לעשות קצת סדר, מתלווה לתמונה סיפור: "את צריכה לשלוח לי הודעה אם...", ואז יש שלל גסויות שאנחנו לא יכולים לתרגם.

מה שאתם רואים כאן, אתם עומדים לראות עוד הרבה בסיוטים שלכם

13. מחפשת גיק: הבחורה הזו פונה לקהל מאוד מצומצם של רווקים, החנונים חובבי הגיימינג, כאלה שלא זזים מהמחשב וכנראה יום אחד יהיו מאוד עשירים (אלא אם אפוקליפסת הזומביים תכניע אותם לפני). הבעיה היא שמה שיגרום להם להתעניין בתמונה הזו הוא דווקא הפיקאצ'ו הענק ולא הפתיינית שמאחוריו.

פיקאצ'ו

14. בדידות קטלנית: כפי שאתם מבינים מהתמונה מדובר במעריץ של ארנולד שוורצנבג. ומה הדבר הכי אישי שהוא מוכן לספר על עצמו? אל תתנו לתמונה הקשוחה להטעות אתכם, מדובר בשובב אמיתי שאוהב להזיז לאנשים את הדברים שלהם מהמקום כשהם לא מסתכלים.

בדידות קטלנית

15. האיש האפור: האיש הזה נשבע שהדבר הראשון שהאנשים שמים אליו לב כשהם מסתכלים עליו הוא המראה שלו. אז כנראה שהוא כיסה את עצמו כדי שלמיועדת יהיה אפקט של הפתעה.

האיש האפור

>> והנה שיטות קצת יותר מוצלחות להשיג בחורות

>> מה תמונת הפרופיל שלכם אומרת עליכם?