7 שנים לאחר הקמתו, ערוץ 20 החל אתמול את שידוריו באפיק 14. הערוץ פתח את שידוריו בראיון עם יו"ר האופוזיציה וראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו. הראיון עם נתניהו, שערכו ינון מגל ואראל סג"ל, עלה אחר כך כמובן לרשתות החברתיות ועורר תגובות רבות - הן תומכות והן ביקורתיות.

במהלך הראיון ביקר נתניהו את הממשלה הנוכחית וטען: "יש תחושה שאין הנהגה, יש תחושה של חולשה", והוסיף כי הוא חושש לחיי משפחתו לאחר שהסירו מהם את האבטחה.

לא מדובר בהפתעה גדולה, שכן עוד לפני השידור, נתניהו העלה פוסטים של תמיכה בערוץ החדש ברשתות החברתיות השונות וכתב "עכשיו 14". גם חברי הכנסת אמיר אוחנה, יואב קיש ובצלאל סמוטריץ' קראו לצפות בערוץ החדש-ישן - מהלכים שגם זכו לביקורת.

יש לציין, כי בערוץ צייצו כי "למשדר ההשקה הוזמנו לראיון כל ראשי הסיעות, אולם לצערנו איש מראשי סיעות הקואליציה לא הסכים להגיע".

הראיון וההשקה של ערוץ 14 עוררו עניין גדול ברשת. ינון מגל סיכם את הראיון עם נתניהו וכינה אותו "ראש הממשלה" והקטע עלה לטוויטר. גם את דרעי הוא כינה השר, אולם אחר כך תיקן ל"השר לשעבר".

הגולשים התחלקו, כצפוי, לתומכים מימין ומבקרים משמאל. בתגובה לציוץ של ערוץ 14 על כך שחברי הקואליציה יחרימו אותם, העלה שאול גרינפלד את סרטון התודה ששידרו בערוץ 20 לנתניהו בסיום כהונתו המלווה בשיר "תודה על כל מה שבראת", וכתב: "מעניין למה. ערוץ תעמולה שאפילו בצפון קוריאה בהלם מזה".

לציוץ שכתב מגל: "המלך בנימין הראשון יגיע הערב בשמונה לראיון במשדר הפתיחה של ערוץ 14", הגיב העיתונאי חיים לוינסון: "ברכות על ההישג העיתונאי הכביר" וגולש אחר כתב: "'ראיון'. שאלות נוקבות ומלטפות של סגל וברדוגו סטייל 60 דקות".

ציוץ ביקורתי נוסף השווה בין המגישה מגי טביבי למגישה מצפון קוריאה.

והיו גם ציוצים רבים תומכים מימין:

וגם סתם מצחיקים: