היוטיובר הפופולרי ג'ייק פול ממשיך להסתבך: בראיון שפורסם אמש (רביעי) באתר The Daily beasy, הוא אמר שהוא מאמין שמגפת הקורונה היא "תרמית".

לדבריו, מגפת הקורונה שהובילה למותם של יותר מ-250 אלף אמריקאים היא נושא "שנוי במחלוקת", והוא מאמין שהמדינה צריכה "להיפתח שוב ולחזור לשגרה". כשנשאל האם הוא בטוח כי הגיעה העת להפסיק עם מדיניות הסגרים, הוא השיב כי הוא משוכנע במאת האחוזים. "אנשים מאבדים את מקומות העבודה שלהם, ישנם עסקים קטנים שפושטים רגל, מיליוני אנשים מובטלים, אנשים נופלים לאלכוהול ולסמים כדי להתמודד עם כל מה שקורה. זה הדבר הכי הרסני לחברה שלנו. מקרי הקורונה הם פחות מ-1%, ואני חושב שהנגיף היא תרמית". כשהמראיין הפנה את תשומת לבו של פול למניין המתים במדינה, הוא השיב: "גם מחלת השפעת גרמה לכך".

View this post on Instagram

A post shared by Jake Paul (@jakepaul)

לדברי כוכב הרשת בן ה-23, שצבר יותר מ-20 מיליון מנויים באתר ומטפח כעת קריירה חדשה בענף האגרוף, אחת ההצדקות לכך שנגיף הקורונה "הוא תרמית" היא העובדה ש-98 אחוזים מהחדשות הן "פייק ניוז". "איך אנחנו יודעים מה אמיתי, ומה אנחנו באמת אמורים לעשות?", הוסיף. זאת, בשעה שערוץ התקשורת המקומי בלוס אנג'לס דיווח על שיעוור חיוביים שנושק ל-10% במשך שבועות.

ההתבטאות האחרונה של פול מהווה המשך ישיר לשנה מלאה בשערוריות. בחודש יוני הוגש נגד פול כתב אישום באריזונה בגין הסגת גבול והתאספות לא חוקית, אחרי שזוהה בסרטון של ביזה בקניון במסגרת אחת ההפגנות של בלאק לייבס מאטר. פול התייחס לאירוע בסרטון שהעלה לערוץ היוטיוב שלו, והסביר כי הוא רק "חיפש אנשים שמחו על מותו של ג'ורג' פלויד, ולא לקח חלק בהרס המקום".

View this post on Instagram

A post shared by Jake Paul (@jakepaul)

בחודש יולי הוא שב לכותרות פעם נוספת, בעקבות מסיבה שערך באחוזה שלו בשיא המגפה. בסרטונים שעלו לאינסטגרם ניתן לראות עשרות משתתפים כשהם לא עוטים מסכות וכשהם לא שומרים על כללי הריחוק החברתי. חודש לאחר מכן פשטו סוכני FBI וכוח SWAT (מקביל לימ"מ הישראלי) על אחוזתו של פול בקליפורניה ואספו מספר כלי נשק.