ממש לפני כמה ימים הודיעה חן טל שהיא בהריון, ועל אף שהיא כבר התרגלה לקבל הודעות מטרידות ומגונות מדי יום, היא לא ציפתה לקבל הצעה מגונה אחרי הבשורה שלה.

גבר שפנה לטל בפיסיבוק בהצעה מגונה כתב לה לפני שנה וחצי "מתי אפשר לראות אותך מתי נפנק אותך (...) בירוקים  אפשר לדבר (...)". טל התעלמה ממנו, אך לפנות בוקר היום הוא כתב לה שוב "חנצוק, אי אפשר להביא דבר כמוך לערב (...) 3000?". 

הפעם טל השיבה לגבר המטריד, ואחר כך צילמה את התשובה והעלתה לעמוד הפייסבוק שלה וחשפה אותו (הטשטוש הוא שלנו). "בוא נעשה את זה מעניין", היא כתבה והתייחסה בבדיחות לטרנד הלייקים-תמורת-מתנות שסחף את פייסבוק לכשבועיים, "תצלם מסך, שתף את השיחה בינינו. אם תקבל 5789 לייקים, 578 תגובות ו 58900 שיתופים, אני לא אספר לחברה שלך שאתה רוצה לזיין אישה נשואה ובהריון. הולך? צא לדרך! יש לך עד 3..2..1 אפס!". הסטטוס של טל צבר קרוב ל-2,000 לייקים בתוך שעתיים.

המטריד, לפי צילום מסך נוסף שהעלתה טל, החל לקלל אותה והכחיש שהוא זה כתב את הדברים, אבל אחר כך איים "אם לא מוחקת את זה אני מזיין אותך". בפרופיל של אותו גבר הוא ציין שהוא מתגורר בלוס וגאס, אולם תמונות שהעלה לפרופיל שלו מראות שהוא בישראל. בנוסף לתשובה ולביוש, טל תייגה את העמוד של משטרת ישראל בפייסבוק שלה.

חן טל
חן טל

"בנות, תטרילו"

"אני מקבלת הודעות כאלה 4 שנים כל יום בכמויות מטורפות, אומרת טל ל-Nexter, "וזו פעם ראשונה שאני עושה את זה. פירסמתי לפני כמה ימים שאני בהריון, אז בעיני זה גבול חדש של חולניות".

לבנות ונשים שרואות את הפוסט שלה היא אומרת "המסר שלי הוא פשוט תטרילו, זה מה שיגרום להם להפסיק. אני חושבת שעכשיו שאני לא אקבל כאלה הודעות. וגם אם זה יפרק להם את הזוגיות, זה מגיע להם". היא מספרת על מקרה אחר שבה פנה אליה אדם שבפייסבוק שלו מצולם עם בת זוגו וילדיו על הרגליים.

מנגד, החוויה שעוברת טל בשנים האחרונות, מאז שהתפרסמה ברשת גורמת לה לא לקחת הכל ללב "משעשע אותי שגברים בכזה מצב עולב שהם שלוחים לבנות שהם לא מכירים הצעות למין בתשלום. אם הייתי מטרילה כל בן אדם כזה, כל הפייסבוק שלי היה הטרלות. צריך לקחת את זה בפרופורציה, ולקוות שהגברים של כל אחת מהנשים שקוראות את זה הם לא כאלה".