הגזרות הכלכליות החדשות של ראש הממשלה בנימין נתניהו זוכות לביקורת חריפה גם בפייסבוק. לפני מספר שעות העלה נתניהו בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו תמונה ובה נתוני אבטלה במדינות שונות ברחבי העולם ואיפה נמצאת ישראל ביחס אליהן (הפתעה! במצב מצוין): "בשלוש השנים וחצי האחרונות נוספו עוד 330,000 מקומות עבודה. מקומות עבודה זה הדבר הכי חברתי שיש", נכתב בתיאור.

אין תמונה
הטבלה שהעלה נתניהו לעמוד הפייסבוק שלו

הפוסט זכה לקצת יותר מאלף לייקים, מאה שיתופים ולמעלה מ-400 תגובות. משתמש הפייסבוק שחר ב. כוטני החליט לקרוא תיגר על הפוסט של ביבי ופירסם בעמוד שלו סטטוס המבקר את הגזרות הכלכליות כשהוא מבקש מהחברים: "בואו ננצח את ביבי בעמוד שלו".

בפוסט הוא כתב: "ראש הממשלה העלה היום בעמוד שלו את הגרף הדבילי שלו וגרף בנתיים 750+/- לייקים עליו. אני העליתי לו הצעה לשנות כמה דברים קטנים מהשבוע האחרון כדי להכניס לקופת המדינה מיליארדים ועשרות אנשים שאני לא מכיר ועוד עשרות שאני כן עשו לי לייק. יש לי קצת יותר משביעית ממנו ואני חושב שביחד נוכל להראות לו איפה רב הציבור עומד. תתנו כתף? תתנו לייק ותשתפו את זה? מלחמת לייקים בדף של ראש הממשלה. יהיה מצחיק".

ואכן היה מצחיק, לא עבור נתניהו ואנשיו. ומסתבר שלפני זמן קצר, כוטני הצליח להביס את ראש ממשלת ישראל בעמוד הפייסבוק שלו וזכה לכפול לייקים מהפוסט של נתניהו: כמעט 2,300 עד עכשיו.

אין תמונה
הפוסט שעשה כפול לייקים משל ראש הממשלה

איזו מערכת הפעלה טובה יותר: של האייפון או של הגלקסי?

>> עין עם תפרים: אמיתי או לא?

עדכון: כוטני העלה סטטוס ובו עדכן כי הפוסט המקורי כבר קיבל למעלה מ-8,000 לייקים.