אמנדה פאלמר ב"דיילי מייל" (צילום: dailymail.co.uk)
"מהפטמות של מיק ג'אגר ודיוויד בואי לא עושים עניין - חארות, שונאי נשים". אמנדה פאלמר בדיילי מייל | צילום: dailymail.co.uk

אמנדה פאלמר (37), הזמרת האקסצנטרית (יש שיגידו משוגעת) ומרובת הפרובוקציות "נקמה" באתר הבריטי הדיילי מייל אחרי שזה פירסם תמונה שבה ברחה לה הפטמה באמצע ההופעה.

פאלמר, שעוד לפני היותה זמרת היא כנראה קודם כל פרפורמרית ענקית (עם אחת מהרצאות TED המדוברות בעולם), הציגה לדיילי מייל מה היא חושבת על האתר שלהם והפרסום של התמונה החשופה בשיר, בסופו הפתעה, היא מתפשטת לגמרי.

בואו לפייסבוק של נקסטר

פאלמר העלתה לבלוג שלה את הסרטון מההופעה, את מילות השיר וגם את צילום המסך של אותה כתבה ידועה לשמצה מהדיילי, יחד עם התמונה ויחד עם הפטמה. הנה השיר/מכתב פתוח (כפי שפאלמר מכנה אותו) לדיילי מייל, בתרגום חופשי,. את המכתב המלא ובאנגלית תוכלו למצוא כאן.

"דיילי מייל היקרים, שמתי לב, שבהופעתי האחרונה, זכיתי להתייחסות שלכם. עשיתי מספר דברים על הבמה הזו, כולל לשים שירים, אבל אתם בחרתם להתעלם מזה ובמקום, פירסמתם כתבת פיצ'ר על הציץ שלי.

דיילי מייל היקרים, יש דבר כזה מנוע חיפוש, השתמשו בו! אם הייתם מגגלים את הציצים שלי מראש, הייתם מוצאים הרבה מאוד תמונות שלהם, בקושי בלעדיים. בנוסף כתבתם שה'ציצים שלי ברחו מהחזייה כמו גנב במנוסה', איך אתם יודעים שהם לא ניסו פשוט לתפוס קצת שמש בריטית נדירה?

דיילי מייל היקרים, זה כל כך עצוב מה שהצהובונים שלכם עושים, הפוקוס שלכם על השפלה של האישה והמראה שלה הורס את האנושות. אבל אני לא אצנזר אף אחד. אוי לא, כן הגוף שלי מנסה לברוח מתוך הקימונו שאני לובשת עכשיו.

דיילי מייל היקרים, אתם חבורה של חארות שונאי נשים, נמאס לי מכל הבייבי באמפס (בליטות בטן הריוניות) ועוד חלקי גוף נשיים שברחו, איפה כל איברי המין הגבריים ששווים אזכור? אם (מיק) ג'אגר או (דיוויד) בואי הולכים טופלס, אף אחד לא מתייחס לזה, בלה בלה בלה, פמיניסטית, בלה בלה בלה שיט מגדרי. אלוהים פטמה".

היא מסכמת במסר:

"דיילי מייל היקרים, אני יודעת שלעולם לא תכתבו על זה, אבל תודה לאינטרנט, העולם יוכל ליהנות מהחשיפה הזו. ולמרות שיש בעולם מיליוני אנשים שמקבלים את הנורמה התרבותית הזו שיצרתם, יש עוד הרבה אחרים, שרוצים לראות שדיים בסביבתם הטבעית. אני בהחלט מצפה לסיקור אינטליגנטי יותר של מסע ההופעות הבא שלי".

כאמור במהלך השיר היא מורידה את הקימונו שלה ומתפשטת לגמרי.

הנה הסרטון המלא:

 

נציין אגב שמדובר בזמרת שבין שלל הדברים שעשתה בקריירה שלה היא אף פעם לא פספסה הזדמנות להתפשט, הפעם לפחות זה הייתה מוצדקת לגמרי.

אמנדה פאלמר בהרצאה בלתי נשכחת ב-TED ("האומנות שבלבקש").