רובנו מכירים את הסיטואציה המביכה שבה פוסט שפרסמנו גורף רק לייקים בודדים או חלילה, אפילו לא לייק אחד. גם אם לא נודה בזה בקול רם, רובנו לא נהסס להעלים פוסט כזה במהרה מהפיד כדי שאף אחד יקלוט את הכישלון, או שפשוט נשאיר אותו שם עם תקווה קטנה בלב שיצבור עוד במשך הזמן. קאסי ואן-דן-דונגן (23), דוגמנית אוסטרלית, שנתקלה במצב דומה החליטה לפעול קצת אחרת.

 

הדוגמנית המפורסמת, שהתמודדה בתחרות הטופ מודל הבאה באוסטרליה, צברה מעל ל-9,000 עוקבים בחשבון האינסטגרם שלה ולכן לא מפתיע שהתרגלה לקבל מאות לייקים ותגובות על כל תמונה שהעלתה.

לפני כשבועיים, רגע לפני שיצאה לחופשה העלתה פוסט אחרון שיצבור כמה מאות לייקים שיחכו לתת לה את מנת תשומת הלב היומית כשתחזור. כשחזרה מהטיול ראתה 14 לייקים בלבד והתאכזבה קשות מעוקביה הנאמנים. למקרה שתהיתם, הפוסט אפילו לא כלל תמונה של הגברת אלא תמונה עם רקע לבן והכיתוב: "אימרו כן להרפתקאות חדשות".

הדוגמנית המאוכזבת לא רק שלא מיהרה לטשטש את הפדיחה, אלא העלתה את הפוסט מחדש עם הדגשה של 14 הלייקים שקיבלה בעיגול אדום גדול וכתבה: "אחרי שיצאתי לחופשה מדהימה אני חוזרת הביתה ורואה שהפוסט שלי על הרפתקאות חדשות קיבל רק 14 לייקים, מספר הלייקים הקטן ביותר שהיה לי באינסטגרם. אני חייבת להגיד שאני בשוק כי בשבילי זה אומר: א. אנשים לא אוהבים שאני יוצאת להרפתקאות חדשות, כאילו שלא מגיע לי ליהנות, או ב. שאנשים פשוט לא אוהבים חוויות חדשות. כך או כך, כל מה שיש לו לומר לאנשים שלא אהבו את הפוסט שלי הוא: "אתם כולכם גרועים!!" או במילותיה המקוריות: " YOU ALL SUCK!!!".

כנראה שהפרסום מחדש עבד, כי אחריו התמונה המקורית עם הציטוט כבר הספיקה לצבור יותר מ-200 לייקים והפוסט הזועם כנראה הרשים את העוקבים אפילו יותר כי הוא צבר כבר יותר מ-1,800. מהצד השני, היו גולשים שלא אהבו את ההתבכיינות הזאת. עוקב אחד הגיב: "הפוסט הזה רק מראה כמה את שטחית." אחר אמר: "סליחה באמת ששכחנו שהחיים שלנו אמורים להיות סביב חשבון האינסטגרם שלך." ועוקב אדוק אחר עקץ: "למעשה, הפוסט התשיעי שלך באינסטה קיבל רק 12 לייקים, כך שזה לא הכי נמוך שהיה לך".

ואם זה לא הספיק אז כנראה שהדוגמנית כבר קיבלה את מנת תשומת הלב שהייתה כה זקוקה לה, משום שהספיקו להתפרסם ידיעות בנושא באתרים פופולאריים בעולם כגון באזפיד, הדיילי מייל ועוד.

נתקלתם בסיפורי רשת נוספים? ספרו לעדי רם בפייסבוק