אם ביממה האחרונה יצא לכם להיתקל בפיד שלכם במונה ליזה מתלוננת על כך שיצאה שמנה או במשתתפים בתמונת "הסעודה האחרונה" שואלים "אז כמה כל אחד צריך לשים?" – דעו שנתקלתם במסדרת הממים הכי מצחיקה ברשת. 

ממים אמנותיים (עיבוד: ניר פטל)
ממים אמנותיים | עיבוד: ניר פטל

(ניר פטל)

כמו כל דבר טוב, גם הטרנד הזה הגיע אלינו ממעבר לים. הטירוף הישראלי סביב אותן יצירות מצחיקות התחיל מכך שאתמול (יום שני) בבוקר אבנר רסל, קופירייטר בן 29 מחולון שיתף על הקיר שלו מם אומנותי שראה בדף Classical Art Memes, שנפתח כבר לפני כשנה וצבר מעל ל-386 אלף עוקבים. במם ששיתף נראית "אופליה" של הצייר הבריטי ג'ון אוורט מילאייס שוכבת על גבה ואומרת "אלוהים אדירים המלט, נראה לך שאכפת לי?"

 

ממים אמנותיים. לא נושם. עוד בתגובות. לא מוצא את הכפתור של הפסיק.

Posted by Avner Ressel on Sunday, September 6, 2015

 לא עברה יממה ועל הקיר שלו כבר היה אפשר למצוא גרסאות ישראליות של ממים אמנותיים שהכין בעצמו ועוד עשרות שיתופים של ממים חדשים בסגנון על הדף שלו. בין הפייבוריטים שלי:

(זוהר כהן)

(אלון פ מוטקין)

(זוהר כהן)

(אהרן קלר)

(לירון אלנקוה פיין)

(אלעד הלוי)

(זוהר כהן)

(ליטל כהן)

#ממים_אומנותייםAvner Ressel

Posted by ‎אלימלך זילברשלג‎ on Monday, September 7, 2015

אחרי שביממה האחרונה הופצץ הפיד של אבנר בממים האמנותיים, הבין היום בבוקר שעליו לעשות את המתבקש ופתח את העמוד "ממים אומנותיים" שכבר הספיק נכון לשעה זו לצבור כבר מעל ל-700 עוקבים. הוא מספר: "הכל התחיל מפוסט שראיתי אתמול בבוקר בעמוד גאגים ושיתפתי בעמוד שלי. זה נתן את הכיוון שאנשים אהבו ממש, וגם אותי אישית זה הצחיק אז עשיתי לזה אדפטציה ישראלית.

"אנשים אהבו עוד יותר והתחילו להציף לי את הקיר בממים אמנותיים, ובאופן כללי להציף את הניוז פיד של כולם בקטע לא הגיוני. יצא לי כבר לעשות די הרבה פוסטים ועמודים ויראליים אבל כזה דבר לא היה לי בחיים. אז החלטתי לעשות את המתבקש ולפתוח עמוד ייעודי לטרנד המצחיק הזה." לנו רק נותר להודות לו על היממה המצחיקה הזאת ולהמשיך להשתעשע. 

נתקלתם בתופעות נוספות ברשת? ספרו לעדי רם בפייסבוק