משפחת ד'אמליו היא המשפחה המצליחה ביותר בטיקטוק: הבת צ'רלי הייתה הראשונה לחצות את רף 100 מיליון העוקבים ברשת החברתית (והיחידה עד כה), ואחותה הגדולה דיקסי מתחזקת חשבון טיקטוק פופולרי במיוחד עם לא פחות מ-46.4 מיליון עוקבים. אלא שנראה שהאקרים החליטו להרוס את החגיגה: מוקדם יותר השבוע (ראשון) האקרים השתלטו על חשבונה של דיקסי – ולאחר מכן עברו לחשבון של אביה מארק.

View this post on Instagram

A post shared by dixie damelio (@dixiedamelio)

מאחר שמדובר במשפחה עם פרופיל גבוה ברשת טיקטוק, ההנהלה נחלצה לעזרתה של דיקסי וחסמה את הגישה לחשבונה. יחד עם זאת, הגולשים הזריזים הצליחו לצלם את התכנים שההאקרים פרסמו. לפי הדיווחים, אחד ההאקרים התחיל שידור חי אליו חיבר את חשבון הטיקטוק הפרטי שלו, @koiiddd; הוא הצהיר שהוא שייך לקבוצת ההאקרים הידועה לשמצה Chuckling Squad, שפרצה בעבר את חשבונותיהם של מנכ"ל טוויטר ג'ייק דורסי ושל היוטיובר שיין דוסון. לפי הדיווח של המגזין אינסיידר, משתמש האינסטגרם @lucifer מקורב לכנופיה לקח אחריות על הפריצה.

חשבונה של דיקסי חזר אליה מאז, אך היא ממש לא הייתה היחידה במשפחתה שנפרצה: גם אביה מארק, עם לא פחות מ-8.8 מיליון עוקבים ברשת החברתית, נפל קורבן לכנופיה. למעשה, גל הפריצות גרם לטיקטוק לנעול את חשבונה של צ'רלי, האחות הפופולרית ביותר במשפחה שמתהדרת ב-103 מיליון עוקבים. "עם כל הפריצות שקורות כאן לאחרונה, אין לי כרגע גישה לחשבון הטיקטוק שלי", אמרה לעוקביה בסרטון שפרסמה באינסטגרם. "הם חסמו ואת כולם. הם רוצים להבטיח ששום דבר לא יקרה לחשבונות הטיקטוק של המשפחה שלי".

View this post on Instagram

A post shared by charli d’amelio (@charlidamelio)

לפי הדיווחים, משפחת ד'אמליו הרוויחה קרוב לעשרה מיליון דולר הודות לפעילותה בטיקטוק. בחודש שעבר נראה היה שהאחיות יורדות מגדולתן, אחרי שהן נקלעו לסערה שגרמה להן לאבד יותר ממיליון עוקבים. הסערה התחילה בעקבות בפרק בסדרת היוטיוב שלהן, שתיעד את האחיות בארוחת ערב משפחתית אליה הוזמן גם אמן המייקאפ ג'יימס צ'ארלס. הגולשים התאכזבו מאוד מ"ההתנהגות חסרת הכבוד" של השתיים ומהזלזול הבוטה שהפגינו כלפי השף. ואם הבור שהן כרו לעצמן לא מספיק, בוודאי תשמחו לשמוע שצ'רלי הצליחה לעצבן את הגולשים עם התבטאות נוספת על מספר העוקבים שלה. יחד עם זאת, נראה שהנושא ירד מסדר היום: זמן קצר לאחר מכן היא חצתה את רף 100 מיליון העוקבים.

עוד ב-NEXTER:
>> מסכמים שנה: הסרטונים הויראליים ביותר בטיקטוק ב-2020
>> אנה זק בראש: אלה 10 הטיקטוקרים המצליחים בישראל
>> הסרטון של היוטיובר שהקפיא את זוגתו למוות מופץ בטיקטוק וביוטיוב