אורית ארפא, הישראלית שהסעירה את העולם בימים האחרונים עם Jews can’t stop ("יהודים לא יכולים להפסיק"), הגיעה לתוכנית "הבוקר של קשת" כדי להוכיח שהיא לא באמת הביכה אותנו. 

נזכיר, שארפא, ישראלית-אמריקאית תושבת אריאל, עשתה פארודיה לשיר של מיילי סיירוס (We can’t stop), שזכתה מאתרים בינלאומיים גדולים לתגובות לא מחמיאות כמו: "הסרטון הגרוע בעולם", "הסרטון הכי נורא שראינו בחיים" ו-"ללא קשר לדעתך לגבי ישראל ופלסטין, אנחנו חושבים שכולנו נוכל להסכים שהדבר הזה לא טוב עבור אף אחד".

עשתה לנו בושות? בואו להגיב בפייסבוק

כבר בהתחלה לא התרגשה ארפא מהתגובות הבינלאומיות הקוטלות וטענה ש"המבקרים הם אנשים שלא מבינים הומור", ושהסרטון נועד מלכתחילה לעורר פרובוקציה כדי שהמסר שלה ("תנו ליהודים להיות מי שהם"), יזכה לתשומת לב, ואין ספק שהצליח לה.

בראיון מתייחסת ארפא גם לתשומת הלב המחודשת לה זכתה אמש (א'), הפעם בתקשורת הישראלית, גם במקרה עם לא מעט ביקורות: "אני מאמינה שיש זכות מוסרית וחוקית והיסטורית ליישב את יהודה ושומרון, וזה לא מתנגד להתיישבות של ערבים לחיות שם, אני מאמינה שאנחנו יכולים לחיות ולגור ביחד".

זה בעייתי שכך מוצגים כל היהודים בעולם
"לאנשים אין חוש הומור, אני לא מייצגת את הכל היהודים בעולם. זו סיסמה שתופסת. אני בעד שכל יהודי יוכל לחיות לפי המצפון שלו. לא ניסיתי לייצג אף אחד" .

למה בחרת דווקא קליפ של מיילי סיירוס?
"אני משתמשת בדמויות מאוד חילוניות כדי לעורר נושא שנחשב לנושא שרק הדתיים עוסקים בו. אנחנו המתנחלים אנשים מאוד מגוונים".

איך הגבת לוויראליות המדהימה של הסרטון שיצרת?
"לא האמנתי שאהיה באולפן הזה, ואני רוצה להודות לכל השונאים שהביאו אותי למקום הזה ושנתנו לי במה".