כשמרינה שיפרין החליטה לעזוב את עבודתה בחברת "טאיוואנס", המייצרת סרטוני וידאו חדשותיים ויראליים, היא עשתה את זה בווידאו של עצמה שכנראה יצא לכם לראות כבר. הקליפ, המוכר יותר תחת השם "אני מתפטרת", הגיע כבר ל-15 מיליון צפיות, והמספר רק עולה, מאז העלתה אותו ב-28 בספטמבר.

אבל לפני הפארודיות הרבות שיצאו לסרטון, תשומת הלב התקשורתית והצעות העבודה הרבות שקיבלה, שיפרין אומרת בראיון לאתר האמריקני "מאשבל" שהווידאו התחיל כרעיון פשוט, קריאייטיבי, שלקח בדיוק עשר דקות להוציאו לפועל בסופה של אחת ממשמרות הלילה שלה. "אני בדיוק הבנתי שהעבודה הזאת לא בדיוק בשבילי, ולא ישנתי המון זמן, כי בונים בדירה שלי", היא סיפרה, "אז צילמתי את הסרטון הזה בעצם כשלא ישנתי שבוע"

שיפרין שיצרה סרטונים של עצמה רוקדת בעבר, צילמה את הווידאו ב-4:30 לפנות בוקר, בזמן המקומי של טיוואן, אחרי שעמיתיה לעבודה עזבו את המשרד. "חשבתי שזה קצת אירוני, בהתחשב בזה שאני עושה סרטוני וידאו כל היום, להתפטר ככה. כי מה הדרך הטובה ביותר להגיד שלום באופן סופי מאשר סרטון?", היא מסבירה. למרות שהיא לא תכננה לשלוח את זה, היא הראתה את זה להוריה ולכמה חברים שאהבו את הווידאו ושכנעו אותה להעלות אותו ליוטיוב.

אחרי שהעלתה אותו לאתר הלכה לישון,  והופתעה שיום למחרת אתר הבלוגים הרכילותיים גאוקר העלה אותו. תוך זמן קצר, תיבת המייל שלה התמלאה בשאלות מעיתונאים והצעות לראיונות טלוויזיונים, עשרות הצעות עבודה וכמובן גם טייק-אופים לסרטון, כולל אחד של הבוס שלה.

"אני חושבת שזו בדיוק הדרך בה הם היו צריכים להגיב. הרעיון מאחורי החברה הוא להגיב לסרטונים ויראליים ולעשות עליהם פארודיות, אז אני חושבת שזה היה חמוד".

מי שעוד צילמה תגובה לסרטון, היא חברת הפרסום הישראלית Y&R  שיצרה סרטון תגובה שבעצם הציע לה לעבוד אצלם, שהרי היא, איך לא, יהודייה. שיפרין עדיין לא החליטה האם להיענות להצעה: "זאת הצעה ממש טובה, וממש נוצר לי קליק עם הצוות. אני לגמרי רוצה לעבוד איתם. אני רק רוצה להיות בטוחה שזאת ההחלטה הכי טובה בשביל כרגע".

אגב, בציוץ תגובה לסרטון של הישראלי היא כתבה: "המשפחה שלי ראתה עכשיו את הסרטון והם חושבים שאני צריכה כן, לעבור לישראל ולהתחתן עם גבר יהודי נחמד. אוי ויי".

מלבד ההצעה הזאת, היא מקבלת עוד הרבה הצעות עבודה, ובינתיים היא שוקלת בכלל לחזור לארצות הברית לתמיד, להפוך לקומיקאית דווקא ואולי גם לשלב את זה עם מלצרות לצורך הפרנסה.