סקיפי השיצו הוא כלב יחסית ממשומע, יש לו חיבה עזה למתוקים והוא מאוד מעוניין בשארית העוגיה שבעליו זלל והשאיר. אך סקיפי לא מתנפל, אלא מנסה לפנות ללב הבעלים עם מבט ה"בבקשה, רק ביס, אני צריך להגיע לבאר שבע".

 

הנה עוד הוכחה שחתולים הם מנוולים, אפילו לילדים קטנים.

 

קבלו שיעור בזהירות בדרכים: ארבעה צעירים יצאו לרוד טריפ בצפון אמריקה, ובעודם נהנים בשירה בציבור - אחד הבחורים במושב האחורי החליט לתעד את הזמרה באמצעות מקל סלפי. הבעיה היא שהנהגת התרכזה לרגע קל בלשיר למצלמה וזה מה שקרה.

 

ג'יימס קורדן, קומיקאי ושחקן בריטי, הפך לכוכב ענק מאז שהוא מנחה את תכנית הלייט נייט של HBO. בתכנית, שמייצרת לא מעט רגעים ויראליים, יש פינה חביבה במיודח שנקראת קאר פול קאריוקי, בה ג'יימס לוקח לסיבוב זמרים מפורסמים ומציג להם שאלות בזמן שהם שרים בקולי קולות יחד עם הרדיו. השבוע התארח במכונית ג'סטין ביבר.

 

כלבים, כבר למדנו, לא יודעים להסתיר תחושות אשמה, וכמו תמיד הפרצוף האשם שלהם כל כך חמוד, שאנחנו סולחים להם מהר מאוד. אז הנה ניקו שלעס עט לבעליו, וזו הייתה תגובתו לשאלה האם ידו בדבר.

 

הפתעה חיכתה לאורחים באולפן בתוכניתו של ג'ימי פאלון בשבוע שעבר כאשר רבעיית הספרים, להקת הבית של פאלון, פצחה בשיר "רוקסן" כשסטינג בכבודו ובעצמו הגיח מאחור.

 

והנה ילדה שכבר לא תהיה צמחונית, קאט מקלאו לקחה את ביתה אנג'לה לבית של חברים כדי לפגוש תרנוגולות חמודות ולגלות שגם להן יש רגשות, אלא שהתרנגולות לא קיבלו שיעור בנימוסים כלפי בני אדם, ואיך לומר, אנג'לה והתרנוגלות כבר לא יהיו חברות.

 

ביום שבת נרשמה היסטוריה באירלנד שהפכה למדינה הראשונה בעולם שאישרה שינוי חוקתי לטובת נישואיים חד מיניים – במשאל עם. הייתה המון פעילות ברשת לקראת ההצבעה הזו, בעיקר של איריים גאים שמתגוררים מחוץ למדינה ובאו במיוחד כדי להצביע, ועד לסברליטאים גאים שבירכו על תוצאות ההצבעה. מי שלא בזבזה זמן היא בילי ממערב אירלנד שעם תום ספירת הקולות – , שלפה טבעת וכרעה ברך בפני חברתה בשש השנים האחרונות קייט.