איך עוזרים לרומבה שלכם לעלות מדרגות? מחברים לה כמה רוטורים עוצמתיים ושלט – והסתדרתם. צפו בסרטון שהופך שואב אבק למכשיר שעושה קצת יותר בלגן מסדר

שואבי אבק מגיעים היום בשלל תצורות, כשבין השואבים הפופולריים ביותר נמצאים שואבי האבק הרובוטיים – שזכו למקום של כבוד בשוק בזכות הרומבה שנכנסה לחיינו בעשור האחרון. אחת הבעיות של הרומבה היא שלא מדובר בשואב שיכול להגיע למקומות גבוהים באופן עצמאי – עד עכשיו.

מדרגות? אל תצחיקו אותה

פיטר סריפול, יוטיובר עם קטע לדברים מעופפים, החליט לנסות ולשדרג את השואב הרובוטי המוכר לכולנו תחת שם הכללי “רומבה”. למרות שמדובר בשם מותג בזמן שהוא השתמש בגרסה גנרית של שואב כזה והחליט לראות איך הוא מצליח לגרום לו לעבור את אחת המשוכות הגבוהות ביותר שאיתן מתמודד המכשיר – מדרגות.

שואבי אבק רובוטיים רגילים עוברים בחדר ונתקעים בחפצים הדוממים שבו בזמן שהם שואבים, וכך ממפים אותו – אבל מה קורה בקומות אחרות? אנחנו צריכים לסחוב אותם במעלה המדרגות ולתת להם לעשות את שלהם גם בקומה העליונה.

פורסם ב-Geektime

עוד ב-Geektime

תל אביב ממשיכה להקשות על הקורקינטים השיתופיים: כך הם ייראו מעכשיו
אחרי שני אקזיטים: היזמים של Copilot מגייסים 5 מיליון דולר

סריפול יצר את הכלי החלומי, אם כי לא מה שהיינו מגדירים בתור השואב הפרודוקטיבי ביותר. הוא קנה באמזון שואב אבק רובוטי זול והבריג לגוף שלו שלושה מדחפים עוצמתיים – ובכך יצר את הרומבה המרחפת. סריפול חיבר שלט ובכך הצליח לשלוט בה באופן מרשים מאוד.