אין תמונה
הופה, 805 מיליון צפיות בארבעה חודשים

קליפ הגנגנם סטייל של הזמר הקוריאני PSY, הפך בסוף השבוע לסרטון הנצפה ביותר בהיסטוריה של יוטיוב, כשהוא שובר את השיא של "בייבי", של זמר הפופ הקנדי ג'סטין ביבר. שתי סנסציות הפופ אגב, התגלו וחתומים אצל אותו אמרגן יהודי, סקוטר בראון.

אז כמה זה במספרים? נכון לרגע זה עומד שיר הפופ הקוריאני על למעלה מ-805 מיליון צפיות (מספר שצומח באופן פנומנלי בכל שנייה). הקנדי לעומת זאת נשאר עם "רק" 804, מיליון צפיות לרגע זה.

יש לציין שהבייבי של ביבר עלה ליוטיוב לפני שנתיים, בחודש פברואר 2010 ואילו הגאנגם סטייל ב-15 ביולי השנה, לפני ארבעה חודשים בלבד.

בואו להיות החברים של נקסטר בפייסבוק ולא תפספסו אף סיפור

בינתיים ביבר יכול להתנחם בשיא שלו שעדיין לא הושג. השיר בייבי הוא עדיין הסרטון הכי שנוא בהיסטוריה של יוטיוב, עם למעלה משלושה מיליון דיסלייקים. למקרה שתהיתם, לגנגנם סטייל יש 324 אלף דיסלייקים בלבד.

המעריצות של ביבר יוצאות למלחמה

אבל זמר אחד פשוט לא שובר את השיא של ביבר מבלי התערבותן של הבליבריות. המעריצות החלו בקמפיין נמרץ בטוויטר ובו קראו לבליבריות אחרות ברחבי העולם להצטרף למאבק וללחוץ על כפתור הריפרש בסרטון של ביבר שוב ושוב ושוב, לפתוח את הקליפ במספר דפדפנים במקביל ועוד שלל שיטות להעלאת מספר הצפיות. בינתיים ללא הצלחה. הנה דוגמה לאחד מתוך ההאשטאגים הרבים שנפתחו עבור המשימה:().

 


 

 

 

 >> צפו: אנשים רומסים אחד את השני בגלל טלפונים

והנה תזכורת - ה"הגנגנם סטייל", הלהיט הקוריאני שכבש את העולם:

 

"בייבי", להיט, אבל פחות: