אונס באוהיו (צילום: טוויטר)
"נראה כאילו הבחורה נהנית". התמונה שהפיץ בטוויטר ואנס ג'וזף בלאנק | צילום: טוויטר

אירוע שנראה לכאורה כמין אוראלי בהסכמה - תועד והופץ בטוויטר של עובר אורח. ה"אירוע" התגלה לבסוף כאונס (כך לפחות לטענת הבחורה), ומפיץ התמונה הפך מיד לאחד האנשים המושמצים ברשת.

הכל התחיל לאחר מסיבה לתחילת הסמסטר שערכה אוניברסיטת אוהיו שבעיר אתונה בשבת שעברה, בה נצפו סטודנט וסטודנטית מקיימים מין אוראלי באמצע הרחוב הסמוך לקמפוס, על קיר סניף בנק. לפחות 10 אנשים ראו את המעשה, ולא רק שלא קראו למשטרה, ששוכנת במרחק של לא יותר מ-160 מטרים מהמקום, אלא שחלקם אף שלפו את הטלפונים שלהם, צילמו תמונות וסרטונים של האקט והעלו לרשתות החברתיות.

אחד מהם היה ואנס ג'וזף בלאנק, סטודנט בן 19 באוניברסיטה, שעמד במרחק מטרים ספורים מהזוג. הוא העלה את התמונה לטוויטר שלו והתבדח על הסיטואציה, ואחרי שספג ביקורת על העלאת התמונה המביכה אף הוסיף: "אתם לא רוצים להתפדח? אל תעשו שטויות".

בואו לפייסבוק של נקסטר

הסיפור החמיר למחרת בבוקר, כאשר הבחורה המצולמת ניגשה לתחנת המשטרה הסמוכה וטענה כי מהתמונות ברשת גילתה כי הותקפה מינית וכי היחסים לא קוימו בהסכמה אלא תוך ניצול שכרותה. ואנס הואשם מייד בכך שבחר לתעד את האירוע במקום לעזור למותקפת, וענה תחילה בציניות, עד שלבסוף התנצל והסיר את התמונות. לאחר מכן הלך בעצמו לתחנת המשטרה למסור עדות ואף העיד בטוויטר כי התנצל "על כך שנהגתי בחוסר בגרות".

אונס באוהיו (צילום: טוויטר)
"מתנצל שהתנהגתי בחוסר בגרות". ואנס ג'וזף בלאנק | צילום: טוויטר

את הרשת זה לא ממש הרגיע: בלאנק, התלמיד המצטיין וכוכב הכדור-יד של התיכון לשעבר סבל הטרדות רבות מגולשים ועיתונאים ואף נאלץ לסגור אחד מחשבונות הטוויטר שלו. "מסתבר שאני משתמש (בטוויטר) יותר מדי", הוא הסביר.

בסוף השבוע הזה, במאמר שפורסם בביטאון האוניברסיטה, הסביר בלאנק: "היה ברור שגם הגבר וגם האישה היו מאוד, מאוד שתויים. אני מניח שמה שהרגיע את כולם היה שהיא מעולם לא אמרה עצור, מעולם לא נאבקה ומעולם לא ביקשה עזרה. היא כרכה את זרועה סביב ראשו. היא נראתה כנהנית". הוא הדגיש כי חשוב לו מאוד להבהיר שלא התכוון לפגוע בה בהעלאת התמונה וכי הסיר אותה מיד כאשר נודע לו שמדובר בתקיפה מינית.

יש לציין כי משטרת העיר כנראה מבינה את בלאנק, שכן השריף המקומי נקט בלשון זהה כמעט לחלוטין לזו של בלאנק כאשר הסביר שמדובר באירוע בעייתי מכיוון שבבסיסו נמצאות כמויות של אלכוהול. מסיבה זו לא נעצר אף אדם עד כה - לא המתעדים ולא החשוד בביצוע התקיפה.

>> הנערה ושחקני הפוטבול: האונס שמסעיר את הרשת

>> התמונות הסקסיות של הקטינות הגיעו לאתרי פורנו