אין תמונה
השוטרים מצמידים ומחשמלים את האישה בגלל אייפון 5

שוטרים מקומיים במרכז קניות במסצ'וסטס שבארה"ב תועדו כשהם מפילים אישה לרצפה ומשתמשים באקדח טייזר (שוקר חשמלי) - זאת אחרי שגורשה מחנות אפל, אבל סירבה לצאת.

דיווח של רשת CNN מגלה כי מדובר באישה ממוצא סיני בשם חיוג'י לי, בת 44, "קטנטנה וצנומה". האישה רכשה שני מכשירי אייפון 5 ביום שישי שעבר, וכשחזרה לרכוש זוג נוסף של מכשירי אייפון 5, אותם הזמינה ברשת, ביום שישי האחרון קיבלה סירוב מעובדי החנות.

עוד בנושא:
>> המון זועם הפשיט אישה בהריון בגלל שגנבה אייפון
>> צפו: דרך יצירתית להבריח אייפון

הסירוב למכור שני אייפונים נוספים נבע מהמדיניות של אפל, שאוסרת על לקוח אחד לרכוש יותר משני מכשירים מאותו סוג בטווח זמן קצר. זאת על מנת למנוע מסחר בהם בשוק השחור.

 

 

לפי הדיווח, האישה לא קיבלה את הסירוב והחלה לצלם בחנות לקוחות שלטענתה רכשו יותר משני מכשירים. עובדי החנות ביקשו ממנה להפסיק לצלם אך היא התעלמה והמשיכה. מנהל החנות ניגש אליה וביקש ממנה לעזוב את המקום והיא השיבה לו שאינה מבינה מה הוא רוצה ממנה.

בהמשך המנהל קרא לשוטר שהיה באזור: "השוטר ניגש אליה ואמר לה שעליה לעזוב את החנות והיא סירבה", אמר מפקד המשטרה המקומית. לגבי השימוש בשוקר חשמלי השוטר הסביר כי זהו נוהל סטנדרטי בטיפול באנשים שמתנגדים למעצר.

לפי דוח המשטרה, בעת מעצרה, האישה נשאה כ-16 אלף דולר במזומן על גופה. היא טענה שרכשה את מכשירי האייפון 5 עבור קרובי משפחתה בסין. בסופו של דבר, אחרי חקירה, היא הואשמה בשתי עבירות קלות - הסגת גבול והתנגדות למעצר.

נקסטר גם בפייסבוק