הדודל של ביבי נתניהו (צילום:  Photo by Flash90)
הדודל נועד לציין את מחירי הפירות הגבוהים? | צילום: Photo by Flash90

הסבה מקצועית? לקראת פגישתו של בנימין נתניהו עם יו"ר גוגל, אריק שמידט , שהגיע לביקור בישראל, החליט ראש ממשלת ישראל להעניק לו מתנה יצירתית.

לפני כשעה הוא העלה בעמוד הרשמי הבינלאומי וגם הישראלי שלו גוגל דודל מיוחד שיצר לכבוד שמידט, עם הכיתוב: "מתכוננים לפגישה עם יו״ר גוגל אריק שמידט". אנחנו לא יודעים האם נתניהו היה זה שפינה מזמנו כדי להרכיב את סט הפירות הזה, אבל אם כן, אנחנו מסכימים עם אחד מהמגיבים לפוסט שכתב : Time well spent (זמן שנוצל היטב).

ואם נראה לכם שמדובר בפרץ יצירתיות פתאומי נסביר כי לפני קצת פחות משבוע, לשכת נתניהו הזמינה את הגולשים להציע רעיונות לדודלים ישראלים מקוריים בנושאים חשובים, כשאת המוצלחים ביותר הבטיח נתניהו להציג בפני שמידט בפגישתם.

עוד לפני הפגישה ההיסטורית עם ראש הממשלה, שמידט התארח אמש (ב'), באירוע מיוחד שנערך לכבודו. שמידט דיבר בכנות מפתיעה על שלל נושאים ובין היתר ציין את אהבתו לישראל ותעשיית ההייטק המפותחת והמתפתחת שלה. סיפר גם על הכישלון לנצח את הצנזורה בסין ועל כך שהוא משתמש באייפד של אפל, אבל רק כדי להכיר טוב יותר את המתחרה של גוגל. (קליק לסיקור המלא של האירוע).

אהבתם את הדודל של ביבי? איזה דודל אתם הייתם מציעים לו?

>> עשרת הדודלים הכי יפים ומקוריים

>> וגם: כבר כתבתם ברכה על הגבס של ביבי?