"ברוכים הבאים לרגע המפחיד ביותר בחיי": האנה ויוונט (Hannah Vivenette) ממרילנד, ארה"ב, תיעדה את עצמה רוקדת בסרטון טיקטוק – ותפסה בעדשת המצלמה פורץ שביקש לחדור לביתה בדיוק באותו הזמן. הסרטון המלחיץ, אותו היא העלתה לחשבון שלה לפני ארבעה ימים, שבר את הרשת וצבר יותר מ-30 מיליון צפיות.

@hrviverette

That moment when you’re recording yourself dancing and your stalker climbs your second story balcony to break in. ##realshit ##scariestmomentofmylife

♬ original sound - Hannah v.

האירוע עצמו התרחש ב-22 נובמבר בשעה 22:20, כשאחד משכניה של האנה, אנחל מויזס רודריגס בן ה-36, נכנס לפתע לביתה ללא אישור. לפי הדיווחים, הוא טיפס לפאטיו שנמצא בקומה השנייה, התקרב אל האנה ופצח בשיחה. "האם את החברה שלי?",  הוא שאל אותה וחייך. כשנענה בשלילה, הוא המשיך: "לא? את בטוחה?". למרות שהשניים הם שכנים, ויוונט טוענת שמעולם לא דיברה איתו. "הידיים שלו היו בכיסים וזה הפחיד אותי, חששתי הוא נושא נשק", העידה בראיון לרשת פוקס. היא שאלה אותו שוב ושוב לזהותו, וביקשה ממנו לצאת החוצה; לאחר שלא נענה לבקשתה, היא ברחה לדירה של השכנים והוא נמלט מהמקום.

View this post on Instagram

A post shared by Hannah Viv (@hannah.viverette)

בפוסט שכתבה בפייסבוק אחרי המקרה, ויוונט הסבירה שהשאירה את דלת המרפסת פתוחה כדי שיכנס קצת אוויר צח לבית. "כפי שרבים מכם יודעים, אני אוהבת לרקוד. זה האאוטלט שלי, זו המדיטציה שלי, המקום הבטוח שלי. ברגע אחד, כשעצמתי עיניים, שמעתי את הדלת של המרפסת שלי בקומה השנייה מתחילה להיפתח", היא כתבה. "הייתי מבועתת וניגשתי מיד לדלת כדי לסגור אותה, רק כדי להבין שהיה שם גבר. ראיתי באופן יומיומי במתחם הדירות שלי, אבל מעולם לא דיברתי איתו. במשך כמה חודשים הוא טרח לצפות בי והטריד אותי באינסטגרם"

 

 

המשטרה עצרה את רודריגס-גומס שלושה ימים לאחר מכן, והוא הואשם בתקיפה מדרגה שנייה, הטרדה, שני מקרי שוד והשחתת רכוש. הוא שוחרר וממתין כעת למשפט. "זו לא יכולה להיות הפעם הראשונה שהוא עושה דבר כזה", היא העידה. "הדבר היחיד שהמשטרה אמרה לי הוא שהם לא רוצים לעצור אותו בגלל הקורונה. אני לא חושבת שזה הוגן שהוא מסתובב חופשי עכשיו, ואני צריכה לצפות בכל צעד שלי".

לדבריה, היא מסרבת לחיות בפחד, ושבוע אחרי התקרית היא גם העלתה סרטון נוסף לטיקטוק בו היא רוקדת – אך עם אלת בייסבול לצידה. יחד עם זאת, היא לא מתכוונת לישון בדירה בזמן הקרוב.