בעידן האינסטגרם התרגלנו להעלות תמונות מכל מאורע או שלב בחיים שלנו לרשתות החברתיות, כדי שחס וחלילה מישהו ממכרינו לא יפספסו את האימון היומי או את ארוחת הבוקר שלנו. למעשה, המאורע היחיד שעדיין קשה לנו לתעד ברשת הוא המוות שלנו וגם זה, אחרי מאורעות השבוע האחרון, כבר ממש בספק.

ביום חמישי האחרון נפטר קיילב לוגן לבלנק בן ה-13 בלבד, כוכב רשת וחלק מערוץ היוטיוב המצליח "משפחת Bratayley". לפי משפחתו ולפי משטרת במרילנד הוא נפטר מסיבות רפואיות. אמו קייטי כתבה באינסטגרם שלה ביום שישי שבנה נפטר מסיבות טבעיות אך לא פירטה מה היו.

לערוץ היוטיוב המצליח של המשפחה יותר מ-1.6 מיליון עוקבים שצופים מדי יום בסרטונים של שלושת ילדי משפחת לבלנק מתעדים את הפעילויות היומיומיות שלהם כגון אימונים, משחקים עם הכלב ועוד. כל סרטון של המשפחה גרף מאות אלפי צפיות. ביום ראשון האחרון אחרי פטירתו של קאלב, העלתה המשפחה לערוץ היוטיוב סרט באורך של כ-20 דקות תחת השם " Caleb, Gone But Never Forgotten" (קיילב איננו אבל לא נשכח).

 

בתיאור הסרטון כתבה: "אי אפשר לתאר במילים כמה נתגעגע אליו. הרוח המצחיקה, האוהבת והנהדרת שלו גרמה לכולנו להתאהב בו ככוכב יו-טיוב, כחבר, אח ובן. אנחנו יודעים שאתם נכנסים לערוץ שלנו מדי יום בציפייה לסרטים חדשים, אבל אנחנו מבקשים מכם להיות סבלניים כשאנחנו מתמודדים עם הטרגדיה של המשפחה." הסרטון הספיק לצבור כשלושה מיליון צפיות ביומיים.

עוד היא מזמינה את המעריצים לשתף את הרגעים והזכרונות שלהם ממנו באמצעות ההאשטג #ripcaleb באינסטגרם. בפרופיל המשפחתי officiallybratayley יש יותר מחצי מיליון עוקבים ותחת ההאשטאג #ripcaleb ניתן למצוא מעל ל-110 אלף פוסטים עם אלפי צפיות, לייקים ותגובות של מעריצים עצובים.

נתקלתם בסיפורי רשת מעניינים נוספים? ספרו לעדי רם בפייסבוק