יש דברים כל כך מופלאים, שהם יכולים לקרות רק ברשת. ויש כאלה שהם כל כך כל כך מופלאים, שאפילו ברשת הם כנראה לא קורים באמת.

אדם סנדלר והכפיל שלו, מקס קסלר
אדם סנדלר ומקס קסלר

מקס קסלר הוא צעיר אמריקאי שדומה קצת לאדם סנדלר - ובמקרה, או שלא, גם מעריץ אותו. לפני חודש הוא העלה לאתר הקהילות Reddit תמונת השוואה שלו מול סנדלר, וכתב: "שמה של הדמות של אדם סנדלר בסרט החדש שלו, 'המהפך', הוא מקס קסלר. שמי מקס קסלר. אה, כן, ואני ממש דומה לו". כהוכחה הוא העלה גם תמונה של רשיון הנהיגה שלו.

התמונה צברה 8 מיליון צפיות, 12,000 "נקודות" ומאות תגובות והפוסט ברדיט זכה ליותר מ-8,000 דירוגים ו-2,800 תגובות. אחת התגובות הגיעה מאדם סנדלר האמיתי, שהעלה תמונה שלו מחזיק שלט ועליו המילים "אבל אתה יכול לעשות את זה, מקס?" ועושה פרצוף מצחיק.

מקס העלה בתגובה תמונה בה הוא עיניו פוזלות קשות למרכז (קצת כמו פוליטיקאים ישראלים לפני בחירות), פיו פעור והלשון בחוץ, והוא מחזיק שלט: "התרשמת?".

תשובתו של סנדלר לא איחרה לבוא: הוא העלה צילום שלו עם השלט "אוקיי! אתה יכול לבוא לבלות עם מקס קסלר היותר טוב בבכורת המהפך ב-16 במאי!".

כארבעה שבועות עברו, ואתמול (ד') העלה מקס קסלר תמונה חדשה שלו, יחד עם אדם סנדלר, על השטיח האדום בבכורת הסרט. "אדם סנדלר הטיס אותי לבכורה של 'המהפך' אחרי שראה את הפוסט שלי כאן", כתב. "תודה לאדם על החוויה המדהימה ותודה לרדיט שגרם לזה לקרות". התמונה זכתה ל-3 מיליון צפיות והפוסט ברדיט ליותר מ-5,000 הצבעות וכמעט 3,500 תגובות.

אלא שהסיפור כנראה מבוים מתחילתו ועד סופו. גולשים חדי עין הבחינו בכך שמקס קסלר ואדם סנדלר נרשמו שניהם לרדיט באותו יום, ושאף אחד מהחשבונות לא השתתף באף פעילות  ברדיט מלבד השרשור המדובר. השרשור גם עלה בתזמון מושלם כמה שעות לאחר יציאת הטריילר הרשמי לסרט.

 

אז הסיפור הזה כנראה מבוים, ונועד לשמש פרסומת ויראלית לסרט. השניים נפגשו ככל הנראה באודישנים לסרט - בשרשור סיפר קסלר כי נבחן לתפקיד אדם סנדלר הצעיר יותר, אך בסוף זכה בו כפיל צעיר יותר של הכוכב. מתברר שגם מי שלא מקבל תפקיד בסרט יכול לקבל תפקיד בפרסומת.