קצת יותר משבוע עבר מאז שמיילי סיירוס הוציאה את האלבום החדש שלה, ואין דרך טובה יותר לקדם אותו מאשר ליצור באזז ברשתות החברתיות. הזמרת והשחקנית יצרה אתגר רשת חדש, שבו אנשים כותבים מה הם יעשו אם היא תגיב להם לפוסט – והיא מגיבה.

המנצחים של האתגר הזה הם ככל הנראה בני הזוג שהעלו לטיקטוק סרטון בו הם רוקדים, מתחבקים ומתנשקים בסלון לרקע השיר "Plastic Hearts". בכיתוב הם הצהירו שיתחתנו אם מיילי סיירוס תגיב, והיא אכן הגיבה: "אני מקווה שזה ילך לכם יותר טוב מאיך שזה הלך לי", והוסיפה אמוג'י של טבעת, גולגולת ולב שחור. "מזל טוב".

וזה לא נגמר כאן: טיקטוקרית אחרת העלתה סרטון ובו הכריזה שתעשה קעקוע "לפי בחירתה של מיילי". הזמרת לא נותרה חייבת, ואפילו הציעה לה לצאת לדייט. "אולי התאריך והמקום לדייט הראשון שלנו במקום?", היא כתבה והוסיפה אמוג'יז של לב, נשיקה ולשון.

לאתגר הזה הצטרפו עוד טיקטוקרים וטיקטוקריות רבים: אחת מהן ביקשה ממיילי לבחור שם לבתה שעתידה להיוולד בולנטיינ'ס דיי, והזמרת בחרה בשם קליפורניה; וטיקטוקר אחר, שאמר שיעשה "כל מה שמיילי תגיד לו", נדרש על ידה לקיים יחסי מין במיטה של ההורים.

אבל שיא השיאים של האתגר עד כה התרחש דווקא באינסטגרם, כשערוץ חדשות הבידור E! הצהיר שישנה את הביו שלו "לכל מה שהזמרת תבחר", אם היא תגיב על הפוסט. מיילי מיהרה להגיב, ודרשה ממנהלי העמוד לכתוב: "מצטערים על כל הטינופת של מיילי סיירוס". כן, הם עשו את זה.  

עוד ב-NEXTER:
>> מסכמים שנה: 10 הסרטונים הויראליים ביותר בטיקטוק