כבר עדכנתם את האייפון שלכם למערכת iOS 7  או לחילופין כתבתם תגובה ש"אנדרואיד הכי טובה"? אם לא, תעשו את זה אחר כך, כי דוח ויראלי מתחיל עכשיו, לצערינו רק על מסך אחד :-(

1. קצת פחות סינית

ג'ולי צ'ן (43), מנחה אמריקאית מפורסמת ממוצא סיני - חשפה סוד שהסעיר את עולם הבידור ועורר הרבה מאוד ביקורת. בתוכנית The Talk (אותה היא גם מגישה), היא סיפרה שלפני שנים רבות, עברה ניתוח עיניים כדי להיראות פחות "סינית". היא אמרה שהסוכנים שלה ייעצו לה לעשות את זה, כי אחרת זה פשוט "לא עובר מסך". עכשיו היא נראית ככה.

תמונת הלפני ואחרי: 

 

הנה קטע מהתוכנית The Talk ובו צ'ן מסבירה למה החליטה לעבור את הניתוח. 

 

עוד בנושא, גנטיקה, אי אפשר להילחם בה:

גנטיקה, אי אפשר להילחם בה

 

2. הדהימה את השופטים

ובמעבר חד: הכירו את ריאון פייג', נערה בת 13 מפלורידה שבארה"ב. פייג' נולדה עם סוג נדיר של ארתרוגריפוזיס, מחלת שרירים שמגבילה את התנועה בכפות ידיה וגורמת להן להתעקם. היא גם כמעט עיוורת לחלוטין בעינה הימנית. למרות המאבק הקשה עם המחלה, הצליחה פייג', לפחות כך זה נראה, להישאר חיובית. הנערה, הגיע לאחרונה לאודישנים של תוכנית הכישרונות אקס פקטור בגרסה האמריקאית והצליחה להדהים את השופטים בכישרונה המוזיקלי הנדיר. 

 

3. קליעת כדורים לסל : Level: Asian

 

4. סימן טריטוריה

וזה רק פינגווין משתין על כלה טרייה בהפתעה שתשאיר אתכם מבועתים ומאושרים.

 

5. גם את השבוע הזה לא נעבור בלי מיילי סיירוס, הפעם בגרסת העז (ופה עוד צחוקים)


 

6. אין משהו שובב יותר מעוד פינה מבריקה של צנזורה מיותרת בתוכניתו של ג'ימי קימל

 

7. Didn't twerk out

ופה, אותו ג'מי קימל מציג באיזו רגישות וגיוון סיקרו כלי התקשורת האמריקאים את הפרידה של מיילי וליאם (עם הופעת אורח של המגישה מהסרטון הראשון).

 

8. תתקשרו לסול

בזמן שהעולם עדיין מנסה להבין איך ישרוד את היום שאחרי הפרק האחרון של "שובר שורות", הגיעו החדשות המנחמות יחסית על סדרת בת חדשה בשם "Better call Soul", שתתמקד בדמותו של עורך הדין הכובש, סול גודמן. עד שזה יקרה, משתמש היוטיוב dondrapersayswhat כבר הכין לסדרה טריילר, אבל כאילו היתה משודרת בשנות ה-80.

ולסיום עצת סול גודמן: “Don't drink and drive, but if you do, call me"

 

9. אפשר לדבר עם המנהל שלך?

אתם מכירים את זה היטב מישראל, מסתבר שגם בארה"ב זה ככה. האזינו ללקוח שמתקשר לשירות לקוחות של חברה ועובר התמוטטות עצבים כפי שמעולם לא שמעתם.

 

9. וזה רק כלב שבורח מהבית דרך החלון: אנחנו מקווים שזאת קומת קרקע

 

10. "בקיצר בניתי סוכה"

סרטון קצר של דוסים מצייצים לכבוד סוף הצום ולקראת סוכות.

 

11. אל תספרו למשטרה (בעצם לא משנה)

ולסיום: ביום רגיל הם רודפים ועוצרים אנשים שמשתמשים בסמים, אבל לא הפעם. צפו בשוטרים עוזרים לסטלני פסטיבל NW Harvest להדליק ג'וינט ענק.

 

>> בשבוע שעבר: ניסה לעשות מחווה רומנטית והביך את עצמו מול כל האינטרנט

>> ולפני זה: הכי יפה בעולם? התינוקת המאופרת שמשגעת את ברזיל