שלי יחימוביץ' בטוויטר
שלי יחימוביץ' טוויטר | צילום: טוויטר\@Syechimovich
"הבחור מימין הוא יו״ר ארגון המורים העל יסודיים רן ארז. צילום עתיק שמסתובב במועדון החתירה שלי", כך כתבה שלי יחימוביץ' בציוץ שפרסמה בטוויטר, על תמונה ישנה של ארז. ראש מפלגת העבודה לשעבר בסך הכל רצתה לשתף בפיסה תמימה מההיסטוריה, אך קיבלה תגובות אחרות לגמרי ממה שהיא ציפתה.

בתמונה שהעלתה יחימוביץ', העוקבים לא התלהבו מההצצה לעבר של אלוף רומניה בחתירה לנוער - כמו שהם התלהבו מפרט אחר שהפך בולט במיוחד. פרט שאיכשהו יחימוביץ לא שמה לב אליו, אבל כל שאר הגולשים כן:

כן - הגולשים הרגישו שאי אפשר להתעלם בתמונה הזו מאזורי החלציים של הגברים והתגובות הרבות לא איחרו לבוא. מה שעוד לא עזר, זה שיחימוביץ' הדגישה כי בעבר קראו לארז "ז׳אן מרכוס" - כר פורה לבדיחות וגיפים. 

יחימוביץ' הופתעה מהתגובות הרבות, ומיהרה להגיב בעצמה: "אוי ואבוי חי נפשי שאפילו לא שמתי לב למה שכולכם מגיבים עליו. תתייחסו לזה כאל מבחן רורשך".

מי שמעניין אותו קצת מעבר לסערה הבעייתית והמביכה שנוצרה, יחימוביץ' גם הרחיבה לגבי שאר המצולמים. "בתמנה עוד שני חותרים מצטיינים. משמאל עדי כרמי ז״ל שנפטר למרבה הצער מקורונה לפני חודש, בפרנקפורט. באמצע אלי סאבו יבדל״א שעדיין חותר במרץ".

פנינו הבוקר לשלי שהעדיפה לא להתייחס לסערה הקטנה שהציוץ שלה עשה. מרן ארז טרם התקבלה תגובה.