רוב האנשים בעולם לא היו מגדירים את עצמם כפוטוגניים ורובינו לא אוהבים את הצילומים שלנו. החשש הזה לא נוגע לסטודנט-מלצר-ספורטאי בן 25 בשם זדי ליטל. שרגע הקודאק שלו הפך למם (meme) לוהט ברשת, אחרי שצולם באמצע ריצת מרתון מתישה כשהוא נראה לא פחות ממושלם.

אם גלשתם לאחרונה ברשת, וסביר להניח שכן, בטח נתקלתם לפחות פעם אחת בפרצוף היפה והמחויך של ליטל, או בשמו המוכר יותר Ridiculously photogenic guy (בחור פוטוגני בצורה מגוחכת). שהפך לסנציית רשת רק בגלל אותה תמונה מבלתי נשכחת.

Ridiculously Photogenic Guy (צילום:  Photo by Flash90)
התמונה המפורסמת שהפכה את זדי ליטל מסתם בחור - לבחור הפוטוגני בעולם | צילום: Photo by Flash90

ההיסטריה פרצה ב-31 במרץ 2012, כשמתכנת וצלם בשם ויל קינג צילם כמה תמונות של רצים במירוץ השנתי על גשר בנהר קופר הנמצא בדרום קרוליינה שבארה"ב. מסלול שאורכו 10 קילומטרים.

בסיום המירוץ קינג העלה סט של כמאה תמונות של אנשים שונים במירוץ לחשבון הפליקר שלו כשמתחת לתמונתו של ליטל אחד מחבריו של הצלם כתב בתגובה: "בחור פוטוגני בצורה מגוחכת".

שלושה ימים אחרי (3 באפריל), הצלם העלה את התמונה לאתר שיתוף התכנים Reddit וכתב שחבריו קוראים לבחור הזה: "פוטוגני בצורה מגוחכת". התמונה מיד תפסה את עיניהם של הגולשים וקיבלה מעל 40 אלף הצבעות.

כמובן שקהילת הממים לא יכלה להישאר אדישה לתופעה ומיד הפכה אותו למם לוהט, תחת השם, ניחשתם נכון, "בחור פוטוגני בצורה מגוחכת". 

הממים המשעשעים שמסעירים את הרשת בימים אלה ממש משייכים שלל הישגים בלתי אפשריים לבחור הפוטוגני, שהשיג את כולם בזכות היופי והחיוך שלו בלבד. בין היתר הצליח לגרום לקריסטן סטיוארט הקפואה לחייך (יש כזה גם בגרסת יונית לוי), להפוך בר של סטרייטים לבר של גייז, להוביל לביטולם של  "משחקי הרעב" רק בגלל שהוא נבחר לייצג את המחוז שלו, הצטלם כאקסטרה בסרט - זכה באוסקר, יצא לריצה - לימד את העולם לכתוב את המילה Ridiculously בצורה נכונה, הופיע בכתבה במאקו - קיבל תכנית ריאליטי ועוד.(קליק לדוגמאות נוספות)

מסתכל על קריסטן סטיוארט - היא מחייכת

מחייך אל המצלמה - הבחורה שמצלמת נכנסת להיריון

נבחר לייצג את המחוז שלו במשחקי הרעב - המשחק מבוטל

ועכשיו לשאלת המיליון דולר, האם הוא סטרייט תפוס? התשובה היא כן 

כשליטל הפך לכוכב אינטרנט לא קטן בכלל, הדיילי מייל הבריטי איתר במהירות את קרובי משפחתו. אביו של הבחור הפוטוגני, ג'ק ליטל, סיפר כי הוא נמצא במערכת יחסים ארוכה של חמש שנים, עם בחורה והם מחויבים מאוד אחד לשנייה.

עוד סיפר אביו כי מלבד חיבתו למרתונים, ניסה ליטל לפרוץ בתעשיית יחסי הציבור במשך מספר שנים ולא האמין שבלילה אחד יהפוך לסלב בינלאומי. כמו כן סיפר כי בנו יודע לבשל ויש לו תואר ראשון, באיזה מקצוע הוא לא סיפר.

נציין כי מאז התמונה עלתה לראשונה לאוויר לפני כשבוע בלבד היא נצפתה למעלה מ-1.25 מיליון פעמים ולליטל כבר יש עמוד בפייסבוק שמונה כמעט 30 אלף מעריצים.  קליק ותוכלו להכין אחד משלכם.

טקסט קטן מאוד - כדי שלא יסתיר את הפנים היפות שלו

ee2.jpg

יוצא לג'וגינג - כל העיר עוקבת אחריו

Running joke: Zeddie Little's picture has caused much hilarity as multiple spoofs have sprung up online

יוצא לריצה - מלמד את כולם איך כותבים נכון Ridiculously

Running joke: Zeddie Little's picture has caused much hilarity as multiple spoofs have sprung up online

נעצר על ידי המשטרה - תמונת המעצר נשלחת למגזין אופנה

משתתף כניצב בסרט - זוכה באוסקר

rpg guy

החברים מ- 10GAG עם הברקה ישראלית

והנה תמונה נוספת של ליטל, עדיין יפה מתמיד

Ridiculously Photogenic Guy (צילום:  Photo by Flash90)
גם בתמונות אחרות הוא פוטוגני | צילום: Photo by Flash90

>> צפו: טאבלט גמיש ומתקפל

>> וגם: כולם צוחקים על משקפי המחשב של גוגל