אמש (רביעי) נחת ראש הממשלה בנימין התעופה בישראל, אחרי טקס החתימה על הסכם הנורמליזציה עם איחוד האמירויות ועם בחריין. כזכור, ראש הממשלה ביקש תחילה לטוס לוושינגטון הבירה במטוס פרטי; בקשתו עוררה סערה, ולכן הוחלט בסוף שיטוס עם יתר הפמלייה במטוס. כשנחת פרצה סערה חדשה: בשעות הלילה הופצה תמונה שצולמה במהלך הטיסה, שבה הוא ישן כשלצידו ספר פתוח. 

תומכיו של ראש הממשלה - שהפיצו את התמונה בטענה שהוא ישן על רצפת המטוס - מיהרו להשוות אותו לבגין, שתועד אף הוא כשהוא ישן במטוס על ידי הצלם דויד רובינגר; רבים מהם הוסיפו שמתנגדיו יתלוננו על כך שהוא ישן גם עם שמיכה ועם כריות, והשר לשעבר איוב קרא אף כתב: "מנוחת הלוחם!". מנגד, גולשים רבים טענו שלא יכול להיות שהתמונה לא מבויימת, והבחינו בפרט מעניין במיוחד שעשוי לאשש את התיאוריה שלהם: לפי מבנה המטוס שבו טס ראש הממשלה, כנראה שהוא פשוט ישן עם הראש בכיוון ההפוך - כך שמהזווית שבה התמונה צולמה ניתן לחשוב שהוא ישן על מזרון שהונח על רצפת המטוס. 

מעבר לכך, לפי אחדים מן הגולשים, אסור לאף נוסע לישון על רצפת המטוס. זיו כהן, שעבד בעבר כדייל באל על, טען בפוסט שכתב מוקדם יותר הבוקר שאכן מדובר במושב במחלקה הראשונה שרופד עם מזרון נוסף ועם "כריות מפנקות".