העם אמנם רוצה צדק חברתי אבל במקביל יש גם כאלה שמחפשים את שיר המחאה המושלם שיהפוך להמנון המהפכה בישראל. בינתיים נראה שלא נמצא האחד אבל יש כמה מועמדים בולטים: 

הרמיקסר, נוי אלוש, שבעבר כבר כבש את העולם עם הרמיקס של נאום קדאפי "זנגה זנגה". עם כמעט 4 מיליון צפיות ותהילה עולמית, אלוש לא נח גם במהפכה בישראל.

תחילה, יחד עם דור דקל כצמד "חובבי ציון", אלוש יצר את "טראק המחאה הרשמי":  

הטראק אמנם קיבל כ-5,000 צפיות ביוטיוב, אבל לא הצליח "לשקשק" את המדינה והעולם כמו הרמיקס הבא שיצר אלוש, הפעם עם עזרתו הנדיבה של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

נתניהו שרק במרץ האחרון התראיין בכלי התקשורת הזרים והתגאה בכך שישראל היא המדינה היציבה היחידה במזרח התיכון שאין בה הפגנות, זכה באחד הסרטונים המביכים והמצחיקים.

אלוש הצליח לשלב בצורה מושלמת בין דבריו של נתניהו ל-150 אלף המפגינים שצעקו "העם דורש צדק חברתי" ושוב הפך לכוכב בינלאומי כשקיבל התייחסות מכובדת בכלי התקשורת הזרים, ביניהם גם ההאפינגטון פוסט.

וזה הביבי שייק: 

עוד שיר שהפך לאחד הפופולריים בישראל תחת השם "שיר מחאה - הא' ב' החדש של המדינה" ויש לו קליפ מצויר מרשים, שריכז בתוכו את כלל המחאות והבעיות בישראל. עם יותר מ-45,000 צפיות היו כאלה שכבר הכתירו אותו כשיר המחאה הרשמי. תודה לשרוטונים: 

עוד סרטון מצויר – ולא סתם מצויר, אלא של וולט דיסני:

הפעם אולפני בינדר קפצו על המהפכה ויצרו את הלהיט הבא: "היפה והחיה - שיר מחאה חדש".

הקליפ המושקע עלה לרשת אתמול (ד') וכבר קיבל מעל 6,000 צפיות. אגב, אחרי שתסיימו לצפות בקליפ, תוכלו לראות גם את "מלך האריות – הזמנה לגוגל+", "פינקי והמוח – ביבי וברק" ועוד מגוון שירים מאותו בית יוצר עם הדמויות המצוירות האהובות:

לא תאמינו אבל גם ליאור נרקיס רוצה להיות זה שישיר את שיר המחאה, הוא לא אמר את זה רשמית אבל רמז על זה בפייסבוק שלו: "בימים האחרונים אני צופה בחדשות ומתמלא הערצה גדולה, לאותם צעירים מרחבי הארץ שפועלים למען שינוי אמיתי . אני אוהב את העם השלי!" הוא כתב בסטטוס והדביק קישור לשיר תחת השם: "נהפוך את המדינה"

שום מהפכה בישראל לא תהיה שלמה בלי פארודיה על היטלר: בסרטון הראשון היטלר מנסה לשכור דירה (משום מה דווקא בתל אביב) ומגלה את משבר הדיור בארץ – הוא לא נראה מרוצה ומעל 9,000 אנשים כבר הספיקו לצפות בהתמוטטות העצבים שלו:

סרטון אחר, מתעד את הפיהרר מתעצבן על אופן התנהלות מחאת הדיור ועל אלה שמנהלים אותה (גם דפני ליף בפנים). אולי כדאי להקשיב לו, תגידו מה שתגידו אבל כישורי ניהול יש לו בשפע:

ובמעבר חד נסיים עם הח"כית מירי רגב שהפכה לכוכבת רשת בזכות שני דברים:

הראשון הוא ההופעה הבלתי נשכחת במאהל המחאה כשבפיה המשפט: "תגיד לי, מה אתה סתום?!" (ושוב תודה לנוי אלוש)

הגורם השני להפיכתה של רגב לסופרסטארית אמיתית הוא דמותה של מירי פסקל מהסדרה "אחד העם 101" וההשוואה המתבקשת. איזו מירי אתם מעדיפים?

 >> צדק חברתי – סיקור מיוחד: כל החדשות, כל התמונות, כל הדעות