אין כמו אתגר טיקטוק טוב כדי לפתוח את השבוע, אבל לפעמים זה פשוט נגמר רע. שרה סוואנגים, בת הזוג של קיירן מילס, החליטה לאזור אומץ ולהשתתף באתגר "לפני ואחרי", שבו נשים מציגות את השינוי שבני זוגן עברו מאז שהתחילו לצאת – אלא שהגולשים ממש לא אהבו את זה.

בתמונת "לפני" שהעלתה שרה, ניתן לראות את בן זוגה קיירן עם שיער שעובר את הכתפיים; הוא לבוש בצורה – איך נאמר – ביתית וזרוקה יותר, ומפנה אצבע משולשת לעבר המצלמה. לעומת זאת, בתמונת ה"אחרי" ניתן לראות אותו עם שיער מסודר וקצר בהרבה, עם משקפיים ועם לבוש מיינטסרימי וטרנדי.

שרה התגאתה, אבל הגולשים זעמו: עם 4.4 מיליון צפיות ו-יותר מ-30,000 תגובות שפורסמו לפני שהסרטון הוסר, הם תקפו אותה בכך שעשתה "whitewashing" לבן הזוג שלה.

מדובר במונח שמשתמשים בו בארה"ב על מנת להצביע על שינוי שעוברים שחורים כדי להפוך ללבנים יותר כדי בעצם לבטל בכך את התרבות והמקום ממנו הגיעו, בהנחה פוגענית שהם נחותים יותר וטובים פחות מלבנים. הגולשים התלוננו שהיא לקחה את בן זוגה וגרמה לו להיראות כאילו הוא במעמד "גבוה יותר", ומתלבש באופן שמקובל יותר על ידי המיינסטרים הלבן. 

"מה עשית לו? תחזירי אותו מיד לאיך שהוא לפני כן!", כתב אחד הגולשים, כשאחר העיר: "הוא עבר קולוניזציה, ג'נטריפיקציה, והוא נראה מבועת". גולש נוסף העיר: "למה הוא נראה כל כך ערוך?", כשאחד הגולשים סיכם את הסיטואציה: "הדבר הכי עצוב שאי פעם ראיתי". וזה לא נגמר כאן: צילומי מסך מהסרטון התפשטו גם לטוויטר, כשאחד הציוצים צבר יותר מ-40,000 תגובות. בינתיים נראה ששרה הורידה פרופיל לחלוטין ומחקה את חשבונות הטיקטוק והאינסטגרם שלה, ואנחנו רק מקווים שהיא לא לקחה את זה קשה מדי.