שאלה שעלתה פה ואולי תוכלו לעזור: כשיאיר לפיד שוכח/לא טורח/לא יודע איך לגגל משהו שאמר בעבר ועכשיו בפייסבוק נשבע שאמר את הדבר ההפוך, אפשר להגיד שהוא שיקר? התבלבל? סתם לא אכפת לו? או ד', כל התשובות נכונות? 

בזמן שאתם הולכים לחפש את התשובה עם פנס ומימיה (כי אין פקטור, נכשלתם זה אבוד), הנה הסיפורים והסרטונים המסקרנים של השבוע.

 

דוח ויראלי
חום, רכות ואהבה. אחת מתמונות "גוף יפה" של ג'יין ביל

1. אישה יפה

סימני מתיחה, צלקות, פצעים, עור עודף ועוד. למעלה מ-70 אלף אנשים עשו לייק לכתבה שפורסמה השבוע בהאפינגטון פוסט על פרויקט צילום מיוחד שמציג נשים בהיריון ואחרי לידה, בלי פילטרים, בלי פוטושופ. מאחורי הפרויקט בשם: "גוף יפה", עומדת ג'יין ביל, צלמת ואמא.

את סדרת הצילומים שלה, פירסמה ביל, לפי שנה בפייסבוק ומאז הפכה לגורו אמהות שרוצות להרגיש טוב עם גופן והשינויים שעוברים עליו אחרי הלידה. בראיון להאפינגטון פוסט היא מספרת שבמהלך השנה האחרונה מאות נשים מרחבי העולם שלחו לה תמונות וסיפורים מתקופת הריונן ואחריו.

אחרי שאספה את הכל, ביל החליטה להוציא ספר, את הוצאתו היא מממנת דרך אתר קיקסטארטר ונותרו רק עוד שלושה ימים עד לסיום הגיוס (אבל היא כבר גייסה יותר מכפול ממה שהיא צריכה). עוד תמונות ופרטים תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק של ביל.

 

2. אקסים מיתולוגיים

הרבה לפני שהן היו יריבות פוליטיות, מרב מיכאלי ויאיר לפיד הריצו דחקות עם רמיזות מיניות, בקטע שהועלה מהגנזך של הערוץ הראשון, מהימים בהם עוד השתמשו במילה גנזך.


 

 

3. נשיא ארה"ב בשיחת טלפון מפתיעה

אישור נישואים חד מיניים על ידי בית המשפט העליון בארה"ב היה יום חג עבור אזרחי המדינה ובכלל. הוא גם סיפק רגע טלוויזיוני אמריקאי משהו – נשיא ארה"ב מפתיע שתי פעילות כנגד "הצעת 8" (זו שאסרה על נישואים גאים) ומגישה בערוץ MSNBC. הכי שכונה.

 


4. ועוד קצת בענייני נישואים גאים: הגולש דור צח מצא את הבחור העסוק ביותר באותו יום

אין תמונה
"היה זה יומו הגדול של האיש שאוהב חולצות אדומות וכיפים" (מתוך הפייסבוק של Dor Zach)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. איך להיות האח הגרוע בעולם? התשובה בסרטון הבא


 

 

6. לא לעצבן את הגורילה

אמנם מדובר בסרטון מחודש אפריל, אבל השבוע הוא זכה לתהילה מחודשת. גורילה בגן חיות בדאלאס מגיבה לילדים שמתגרים בה בדיוק כמו שמגיע להם.


 

7. What the What?


אנחנו אפילו לא יודעים איך להתחיל לנסות ולהסביר את כל מה שכל כך נורא בזה, אז פשוט צפו. ג'ניפר לורנס וג'ונה היל במאשאפ מהגיהנום.


 

8. האבולוציה של פגי אולסון

לכבוד סיום העונה השישית של מד מן ובכלל, הנה סרטון של 2:21 דקות שמציג את השינוי שפגי אולסון עברה בסדרה.

 

9. תאכלו משהו

כמה אוכל נכנס ב-200 קלוריות? הנה התשובה, והיא לא בהכרח נעימה.


 

10. צלמו משהו

בדיוק לפני שבוע הכריזה פייסבוק על אפשרות חדשה לצילום ווידאו באינסטגרם, והופ! שלל סלבס מיהרו לייצר עוד חומר משובח ולשחרר אותו לרחבי האינטרנט. בסרטון יוטיוב (:-/), הבא תוכלו לראות לקט של המיטב. (ופה גם וידאוגרמים של מפורסמי ישראל ואחד אפי במיוחד של עפר שכטר


 

11. ועוד דבר אחד


ולסיום, עוד דבר אחד: הטריילר לסרט החדש על מייסד אפל, סטיב ג'ובס, בכיכובו של אשטון קוצ'ר.


 

>> בשבוע שעבר: קצין ביטחון לנערה על בגדיה: "את רק בת 15, תכסי את עצמך"

>> ולפני זה: תסתכלו טוב, משהו לא בסדר בתמונה