להיות כוכבת פורנו זה לא דבר פשוט, בלשון המעטה. אפשר וצריך להתווכח על הלגיטימציה של התעשייה כולה ועל הנזק שהיא עושה לנשים ולחיי המין של כולנו, ואפשר גם להתווכח על הנשים המועסקות בה, ואם הן עושות זאת מרצון או מחוסר ברירה. אבל מה שבטוח הוא שהעובדה שהן משתתפות בסרטים לא נותנת לגיטימציה לכל גבר עם זקפה לשלוח להן הודעות מטרידות, תוקפניות ואפילו מאיימות.

אם כוכבות הפורנו של העבר היו נתקלות בהערה או ביציאה פה ושם ממישהו שזיהה אותן ברחוב, היום בעידן הרשתות החברתיות, הן חשופות בכל רגע נתון להטרלות המגעילות של צופיהן החרמנים, שאינם יודעים את הגבול בין הפנטזיה בצפייה, לבין המרחב האישי שלהן.

A photo posted by Summer Brielle (@summerxbrielle) on


לכוכבת הפורנו סאמר ברייל נמאס מההטרדות והחליטה לקחת את הדברים לידיים שלה ולהחזיר למטרידים באותו המטבע. על כל הערה או הזמנה סוטה שקיבלה בפרטי, הגיבה בציניות ופרסמה צילום מסך של השיחה בחשבון האינסטגרם שלה, שמונה יותר מ-600 אלף עוקבים. שימו לב כי ההודעות בהמשך כתובות בשפה בוטה, למי שמעדיף לדלג.

למשל, לעוקב בשם האריס קמאל, שביקש לשלוח לו תמונות של חור התחת שלה, ענתה בציניות: "אני כבר ניגשת לזה, תן לי רק לאכול בוריטו קודם". בנוסף לצילום המסך של השיחה פרסמה גם צילום מסך של פרופיל האינסטגרם שלו, ליתר ביטחון.

A photo posted by Summer Brielle (@summerxbrielle) on

גולש נוסף שאל אותה: "המשפחה שלך יודעת שאת כוכבת פורנו?" על כך ענתה: "כן, כולם. המשפחה שלך יודעת שאתה מביא ביד על של נשים זרות ברשת?" 

A photo posted by Summer Brielle (@summerxbrielle) on


בהמשך לקחה את השיימינג צעד אחד קדימה והחלה לתייג את החברות, הנשים ואפילו הוריהם של המגיבים כדי להראות להם כמה דוחים קרוביהם יכולים להיות.

למשל, גולש בשם סזאר שלח לה תמונה שלו ושל אמא שלו וכתב: "אני בן 25 וגר עם הוריי. אנחנו יכולים לשכב? הם נוסעים לסוף השבוע. זאת אמא שלי על הספה". סאמר עשתה ריפוסט לתמונה, תייגה את אמו וכתבה: "אני מבקשת את אישורה של אמך. לידיה? מה את חושבת?"

גולש אחר שאל איך אפשר לקיים איתה יחסי מין, ולו היא השיבה "תקיש בעקבים שלך 3 פעמים ותבקש שאני אופיע מולך ערומה. אם זה לא עובד, תעשה את זה באמצע התנועה הזורמת בכביש. כשהעיניים שלך עצומות. בכביש 405 בשעת העומס. נתראה בקרוב :)".

@dailyromance

A photo posted by Summer Brielle (@summerxbrielle) on


אולי לחלק מהגולשים זה לא הזיז, אבל בטוח שחלקם למדו את הלקח בדרך הקשה. כמו גולש אחד שאחרי הפרסום שלח לה: "את יכולה למחוק את זה? אני לא רוצה ש-600 אלף איש יראו את זה" ושינה את שמו באינסטגרם. סאמר כמובן, דאגה לפרסם את התגובה וגם לתייג את הבחור בשמו החדש כדי שלא יהיה ספק.

שמעתם על סיפורי שיימינג נוספים ברשת? ספרו לעדי רם בפייסבוק