אנחנו יודעים שאתם רגילים להמשיך לגלול כשאתם רואים שדודה שלכם שוב שיתפה סרטון של איזה אמן באיזו רכבת תחתית. אנחנו לא דודה שלכם ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שזה שווה צפייה. 

New York Buskers Rule Union Square

That train you were planning to take? Forget about it...https://www.youtube.com/watch?v=AkrRKolVSM4

Posted by storyful on Thursday, December 17, 2015

 


לפני כמה זמן הורדתי שוב לאייפון את המשחק שכבש את העולם – "פרוט נינג'ה", סתם כדי לבדוק אם זה עדיין ממכר (התשובה היא כן). בסרטון שלפניכם משחקים היוצרים בפרוט נינג'ה עם רחפן ומצלמת סלואו-מושן. לא פחות ממכר.

 

המרצה הזה הבטיח לתלמידים את התשובות למבחן. לא תאמינו מה הם קיבלו כשלחצו על הקישור. סתם, כן תאמינו. זה די סביר ולא כזה מפתיע.

 

ההאקר הרוסי המשוגעתמיד מוצא דרכים הזויות ומסורבלות לבצע דברים פשוטים (הוא לא מסוג האקרים בקפוצ'ון שגונבים מספרי אשראי). הפעם הוא מלמד אותנו איך באמת צריך לשים פלסטר. מסתבר שהפעולה הזאת כוללת שימוש במספריים.

 

רגע לפני שסטאר וורס יוצא לכם מכל החורים, הנה דארת' ויידר במצב רוח חגיגי במיוחד.

 

ורגע לפני שכריסמס יוצא לכם מכל החורים – חברת Boston Dynamics של גוגל בסרטון שהופך אגדות למציאות. קבלו את סנטה קלאוס, המזחלת והאיילים-רובוטים שלו.

 

בפינת ה-"אוווו" השבועית: אנחנו לא בטוחים אם הכלבלב הזה באמת מתרגש, או שאולי סתם קר לו בכפות רגליים, אבל בכל מקרה אי אפשר שלא לחייך כשצופים בסרטון.

Puppy sees snow for the first time. Freaks out accordingly. (Via ViralHog).

Posted by Mamamia on Monday, December 14, 2015

 

מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות בחתונה שלך? המקרה הזה ללא ספק בעשירייה הפותחת.

 

הנערה הזו חלתה בסרטן והחליטה "להוציא את המיטב" (באמת?) מהאפשרות שתאבד את השיער שלה ולהסתפר כמו אלן דג'נרס. "שמעתי שאם מסתפרים כמוה, מקבלים גם את המובס". הסבר לגיטימי.

 

"כיצד חתולים השתלטו על העולם" הוא הספר שאנחנו עומלים על כתיבתו בימים אלו. להלן פרק א': נחישות.