יש בעולם מישהו שנראה בדיק כמוכם. ולפעמים איזה חבר אומר לכם שהוא ראה אותו באוטובוס, בטיול בהודו, או בשיעור באוניברסיטה (אז הוא ראה אתכם והיה עייף ולא שם לב). מתברר שיש אתר שלוקח מכם כסף בשביל למצוא את התאום האבוד שלכם. אבל רק במקרה שגם הוא נרשם לאתר וגם שילם. אז כסיפור הצלחה שממש יפרסם אותו, האתר העלה ליוטיוב את הסרטון הזה שבו שרה השוודית פוגשת את הכפילה שלה, שנון האירית.

 

ואם כבר מדברים על מזג האוויר (לא דיברנו, אבל אין מעבר טוב), תחזית מזג האוויר והסביבה מנקודת מבט של ארגון גרינפיס ישראלי. נחשו מה? הם חוזים שיהיה ממש גרוע בגלל הזיהום.

אלעד זוהר לא רוצה לדווח על תחזית כזאת. גרינפיס מגישים לכם תחזית משוגעת לשנת 2030. בעזרתכם נבלום את שינויי האקלים ונעבור לאנרגיה מתחדשת. ישראל חייבת לצאת מתקופת האבן ולעבור לאנרגיה סולארית, זה נקי, בריא וגם זול יותר.חתמו עכשיו על העצומה --> http://www.gpi.org.il/climateתודה מיוחדת לאלעד זוהריוצרים: בן אומנסקי, אדם פלד, אילייה גרבנצ׳וקקופירייטינג: אדם פלד ואילייה גרבנצ׳וקבימוי צילום ועריכה: בן אומנסקימפיקה: יסמין סצ׳ניתודות: ג׳וש טוויל

Posted by ‎Greenpeace Israel - גרינפיס ישראל‎ on Wednesday, December 9, 2015

 מה הם מקשקשים על דפים בזמן הדיונים בכנסת על מתווה הגז? האמת נחשפת! כלומר מערכון מציג משהו שלא באמת קרה אבל די מצחיק אם זו הייתה האמת!

מקשקשים על מתווה הגז

מקשקשים על מתווה הגז

Posted by ‎ערוץ הכיבוד‎ on Tuesday, December 15, 2015

 

התמונות המדהיות באינסטגרם הם שקר מוחלט, איזו הפתעה! ככה גם אתם תוכלו לביים תמונת אינסטוש מדהימה.

 

במסגרת תת המדור שלפעמים קיים "דוח ויראלי מפרגן לסדרות רשת חדשות", טל "טלשפר" שפר טועם מאכלים, בשביל שאנחנו לא נצטרך. פרק הפתיחה: קרמבו בטעם בזוקה. יש מדינות שבהן זה נחשב מעדן האלים. סתם. אין אף מדינה כזאת.

 

 

 יש יוטיברים שמתפרנסים מלעשות ניסויים מגניבים ולפעמים מסוכנים. אחד מהם הוא זה ששופך אלומיניום מותך לתוך מים קרים. אמ;לצ: יוצאים לו פסלים שנראים כמו ענפים או אלומוגים.

 

בדרך כלל ההערה שלי על הצעות נישואין ענקיות של גבר לאישה, היא שהם גורמים לכל הגברים האחרים להראות רע, כי הם סך הכל שמים את הטבעת בקינוח במסעדה ומזמינים כנר שינגן בזמן הזה. אבל הפעם האיש הזה גורם לעצמו להראות רע. הוא חוסם כביש ופשוט מפריע.

 

הסרטון הזה קצת ארוך אבל חושף איך סרטי הקולנוע, על כל התקציבים של הזילוני דולרים שלהם, ממחזרים אביזרים מאחד לשני.

 

בני הדודים האלה שרים את "I Can't Help Falling in Love" בדואט.

"I Can't Help Falling in Love"

"I Can't Help Falling in Love"Ellen DeGeneres we have now hit over 1,000,000 views and we would love to chat with you about why art education (specifically theatre and music) is so vital in many adolescents' lives! For many, these classes are the only thing keeping them at school in the first place. It is time these classes are recognized as equally as important as "core" classes. We are all special. We are all smart in multiple different ways, some music, some numbers, some nature, and the list goes on. Much love to everyone for the support and remember to do what you love and do not let anyone make you feel like what you excel at is any less important than something else.  Caleb Carr and I speak for thousands of people when we say that we have discovered meaning through those art classes.

Posted by Shelbie Asher on Monday, November 23, 2015

 

ביקשתם חתול? הנה סרטון שמקדמת חברה כלשהי של מצלמות אקסטרים ששמה מתחרז עם... אין ממש חזרו לגופרו. בסרטון מבצעים החיאה לחתול קפוא. שבת שלום.