שכחו מאתגר הקרח הגיקי וקבלו את השגעון החדש ברשת: שפתיים כמו של בת משפחת קרדשיאן - קיילי ג'נר. באזפיד מעדכנים שבני נוער ברשת מנסים ליצור לעצמם, גם אם באופן זמני בלבד, שפתי ג'נר - ומציפים את הרשת בתמונות וסרטונים תחת ההאשטאג #kyliejennerchallenge (אתגר קיילי ג'נר).

למרות האמצעים השונים בהם הגולשים עושים שימוש, תהליך הניפוח זהה: מניחים איזשהו כלי על הפה (כוס של שוט או פיית בקבוק - למשל) ומתחילים לשאוב ליצור ואקום שגורם לשפתיים לתפוח. על הדרך, המשתתפים מתפנקים גם בשטפי דם סביב הפה, סוג של היקי-עצמי.

הטרנד המטופש מוצף ברשת ביממה האחרונה, אך לא מדובר ברעיון מקורי באמת. לפני קצת יותר מחודש כתבנו כאן על צעירה בשם בריטני פורסטר שרצתה גם היא להיראות כמו קרדשיאנית וקנתה מוצר בשם CandyLipz, שעושה את אותה פעולת שאיבה. אמנם עברו כמה ימים עד ששפתיה של פורסטר חזרו לצורתן הטבעית, אבל היי, שני מיליון הצפיות לסרטון שלה ביוטיוב - זה לנצח.

עם זאת, משיטוט בתמונות ובסרטונים נראה שהשאיפה (גיחי) הפעם היא לא באמת להיראות כמו ג'נר - אלא בעיקר לנסות לעמוד באתגר: לנפח את השפתיים, לקבל המון צפיות ולייקים ולהתפנות במהירות לחדר מיון.

הנה מקבץ קטן של כמה מהדברים שעלו:

 

 

 

A video posted by April 25th ������ (@huncho.jaay_) on

אתגר קיילי ג'נר
ממש מטופש

אתגר קיילי ג'נר
מתחרטת על זה עכשיו

אתגר קיילי ג'נר
יפה לך