קיילה מנדוזה (צילום: twitter)
"המכונית שלי מסריחה מגראס". קיילה מנדוזה | צילום: twitter

הביטוי "הכתובת היתה על הקיר" מעולם לא נשמע מזעזע יותר:  קיילה מנדוזה, צעירה בת 20 מפלורידה שבארה"ב, גרמה למות שתי צעירות אחרות בתאונת דרכים קטלנית בשבוע שעבר. רגע לפני התאונה היא צייצה בטוויטר שלה: "שיכורה מכדי שיהיה אכפת לי".

את הציוץ העלתה מנדוזה במוצאי שבת, ה-16 בנובמבר. כמה שעות לאחר מכן, ב-1:45 לפנות בוקר ביום ראשון, היא עלתה על הנתיב הלא נכון של כביש מהיר והתנגשה חזיתית במכונית בה ישבו מאריסה קרטוניו וקייטלין פרנטה בנות ה-21. קרטוניו מתה במקום ופרנטה פונתה לבית חולים ומתה מאוחר יותר מפצעיה.

עוד סיפורים בפייסבוק של נקסטר

הציוץ המדובר לא היה הראשון מסוג זה מצידה של מנדוזה. בפרופיל שלה ברשת החברתית נמצאו עשרות ציוצים שהעידו על הרגלי שתייה ושימוש בסמים, כולל תמונות והתייחסויות מפורשות לצריכת חומרים אסורים במכונית.

"שיכורה מידי כדי שיהיה לי אכפת"

 

נסע לקחת את בתו וגילה שהיא נהרגה בתאונה

אביה של אחת מההרוגות, גרי, סיפר לעיתון סאן סנטינל כי דאג לבתו כאשר לא חזרה הביתה בזמן הקבוע, 2 לפנות בוקר, והשתמש באפליקציה שעקבה אחרי מיקום הטלפון שלה כדי למצוא אותה. הוא ראה שהיא נמצאת על הכביש ונסע לקחת אותה, אך מצא שם את המשטרה ואת גופתה.

"לא אעצור עד שהם יעשו משהו שימנע ממשפחה נוספת לעבור את מה שאנחנו עוברים. אנחנו פשוט לא יכולים לתת למשהו כזה לקרות", אמר האב שהצהיר כי ילחץ על הרשויות להתקין ביציאה מהכביש דוקרנים או שלטים מהבהבים שיתריעו בפני מי שעומד להיכנס מהכיוון הלא נכון. הוא סיפה שבתו "היתה אדם שאוהב כיף. היא אהבה אופנה, קניות, רכיבה על אופניים, יצירת תכשיטים. היא היתה כל כך מלאת חיים".

מצבה של מנדוזה עצמה הוגדר בכלי התקשורת כ"רציני" (serious condition), לא לגמרי ברור האם נפצעה קל, בינוני או קשה, והאם בכלל.

 כך נראה רצף הציוצים הרצחני של מנדוזה: