קרטיס וודהאוס
מימין: קרטיס וודהאוס חוטף | צילום: Dean Mouhtaropoulos, GettyImages IL

המתאגרף קרטיס וודהאוס עבר ערב לא פשוט ביום שני האחרון. לא מספיק שהוא הפסיד את אליפות אנגליה באיגרוף למשקל קל בנקודות, הוא גם היה צריך להתמודד עם טרול רשת אמיתי.

בחשבון הטוויטר שלו, צייץ וודהאוס על ההפסד, ועל כך שהוא סיים ככל הנראה את דרכו בעולם האגרוף, הוא הודה בחביבות הרגילה שלו לאוהדים ושיתף אותם במחשבותיו. את המשתמש jimmyob88 הקורא לעצמו "המאסטר" זה לא ריגש במיוחד.

ה"מאסטר" צייץ בתגובות לחשבון של וודהאוס כי הוא פתטי, כי הוא שמח שהוא הפסיד, ושאולי עכשיו ילמד לקח. "נכשלת בהגנת תואר המיקי מאוס שלך" הוא כתב לוודהאוס. ככל הנראה, אותו משתמש נהג להקניט את וודהאוס כבר כמה חודשים, וזה החליט שהפעם זה לא יעבור בשתיקה.

בואו לפייסבוק שלנו

וודהאוס החל לצייץ כי הוא מחפש כל מידע על המשתמש, ומי שיודע על מקום מגוריו מוזמן לספר לו. הוא אף הציע אלף פאונד תמורת המידע. העוקבים של וודהאוס נענו לבקשה, וכך החל המרדף אחרי הטרול המציק.

ומה קרה אחרי שוודהאוס איתר את פרטיו וכתובתו של המשתמש? מדהים אבל הוא לא התעצל ונסע 110 קילומטר מביתו בדריפילד לשפילד. בזמן הנסיעה, כשוודהאוס דיווח למשתמשים על הנסיעה שלו, המאסטר, שהבין שמתאגרף מקצועי ועצבני בדרך אליו, ניסה להתנצל.

"לא חשבתי שתיקח את זה כל כך קשה" הוא צייץ לוודהאוס, אך זה היה מאוחר מידי. הרוחות סערו כשעוקבים החלו להבין את הסיפור שמתרחש מול עיניהם. העניינים נהיו רציניים אפילו יותר כשוודהאוס פרסם תמונה מהרחוב של המאסטר. "אני מצטער, זה יצא משליטה, טעיתי" צייץ המאסטר אחרי שראה את התמונה. וודהאוס המשיך לחפש את הבית שלו. "אני לא תומך באלימות, אבל זה קורע" צייץ הכדורגלן ג'ואי בארטון. יותר ויותר אנשים החלו להיחשף לסיפור, ורצו לראות האם וודהאוס יפגוש בטרול שהציק לו במשך כל כך הרבה זמן.

וודהאוס מצא את הבית, אך אחרי שהמאסטר סירב לפתוח, וודהאוס עזב. אך גם בלי פגישה, וודהאוס הצליח להשאיר את חותמו. בעקבות התקרית, הפך המתאגרף המפסידן לכוכב וגיבור רשת. כמעט 10,000 עוקבים נוספו לו בטוויטר מאז אותו לילה מותח. 

כאן תוכלו לקרוא את כל הסיפור, ציוץ אחרי ציוץ: