לכל אחד מאיתנו יש סיפור יציאות מביך שאנחנו מחביאים אי שם במגירת ההדחקה בזיכרון, כמו הפעם ההיא שהקאנו על הדייט שלנו (חברה סיפרה לי) או על היום בו ננעלנו בתא השירותים בעת ביקור אצל לקוח. אבל בחורה קנדית בשם מקלה בהחלט שברה שיאים, הן מבחינת חומרת הסיפור שלה והן משום ששיתפה אותו קבל עם וטוויטר מול אלפי גולשים.

בשל מגבלת התווים בטוויטר, הסיפור פורסם בסדרה של שמונה עשרה ציוצים עוקבים. למרות הגועל הטמון בסיפור, הוא סחף את הרשת בסערה וכל ציוץ קיבל אלפי לייקים ותגובות אוהדות. לראיה, רק הציוץ הפותח: "יש לי סיפור לספר והוא על הקקי שלי" צבר תוך פחות מיומיים יותר מ-4,500 לייקים ו-4,000 תגובות, למרות שהוא על קקי.

הסיפור ממשיך כך:
"אתמול הייתי בדייט עם בחור שהכרתי במכולת. הכל הלך טוב ועלינו אליו הביתה. אני סך הכל אישה שבטוחה בעצמה אז הרגשתי בנוח לחרבן בשירותים שלו, מה שהתברר בדיעבד כטעות, כי המים לא ירדו. נבהלתי. ניסיתי להוריד את המים מלא פעמים אך רק הפך את המצב לגרוע יותר. בשלב זה כבר הייתי לחוצה כי הייתי שם יותר מדי זמן".

"ראיתי שהייתה שם רק חתיכה אחת של קקי. ידעתי בדיוק מה עליי לעשות. לקחתי נייר טואלט והוצאתי את גוש החרא מהאסלה. ברגע שעשיתי את זה הבנתי שאין לי תכנית. מה אני עושה עם זה עכשיו? אני לא יכולה להשאיר את זה שם! בשלב הזה כבר לגמרי איבדתי את זה כי ממש הייתי שם הרבה זמן, אז עשיתי את הדבר היחיד שיכלתי. עטפתי את החרא בהרבה שכבות של נייר טואלט והכנסתי אותו לתיק שלי. אוקיי, אז מה עכשיו? אנחנו יושבים שם על הספה שלו ומתנשקים וכל מה שאני יכולה לחשוב עליו הוא גוש החרא שיש לי בתיק".
הציוץ הבא הוא אולי הציוץ הכי מצחיק בסדרה וכבר הספיק לצבור יותר מ-5,000 לייקים ו-4,500 תגובות. בציוץ הזה היא מתארת את הסיטואציה המשעשעת שנוצרה מהסיפור:


הוא: "את כל כך יפה, מהרגע שחייכת אליי כבשת אותי".
אני: "זה ממש חמוד".
אני בראש שלי: "יש לי חתיכת חרא בתיק".


והסיפור ממשיך: "בשלב זה התחלתי לשלוח לאחותי הודעות כדי שתייעץ לי מה לעשות. אחרי כמה שעות הוא השתמש בשירותים ושמעתי אותו מוריד את המים אז תיארתי לעצמי שהוא הוריד אותם והייתי חייבת לנסות להוריד את הקקי באסלה. חזרתי לשירותים עם התיק, הוצאתי את החרא העטוף, התפללתי לאלוהים והורדתי את המים. זה עבד! הקקי ירד. הייתי חופשיה. הכל היה בסדר. שרדתי. אז זה הסיפור שלי. גבר יושב לידי ומספר לי שאני האישה הכי מדהימה שהוא פגש, מבלי לדעת ש-10 מטר לידו שוכב התיק שלי, שבתוכו גוש קקי שלי".
את הסיפור סיכמה עם לקח לבאות: "זה מאוד מביך בשבילי, אבל ברצינות: אל תשתו קפה לפני דייט. עדיף להיות עייפים מאשר להחביא חרא בתיק".

 

התגובות האוהדות מהגולשים לא איחרו לבוא. מגיבה אחת כתבה: "בחיים שלי לא צחקתי ככה"

אחרת כתבה: "הסיפור הזה היה חשוב לי יותר מכל דבר אחר שאני זוכרת לאחרונה"

אחרת כתבה: "שינית לי את החיים הלילה. זה והירח המלא ונולדתי מחדש"

אחרי כל הסערה העלתה מקלה פוסט נוסף בו כתבה: "וואו, כל העבודה הקשה שהשקעתי בשביל להיות בחורה מושכת הלכה לטימיון בגלל סיפור קקי אחד קטן. עכשיו נשארתי פשוט אשת הקקי".

נתקלתם בסיפורי קקי נוספים ברשת? ספרו לעדי רם בפייסבוק ואולי היא תכתוב גם עליהם