"זו רק אני, או שרקמתי עכשיו את תחבולת הטוויטר הגדולה ביותר בכל הזמנים? קראו את המילים הראשונות של הציוצים שלי כדי לברר..."


הציוץ הזה עלה בשבוע שעבר בחשבונה של סיידי מארט, סטודנטית באוניברסיטת מינסוטה, ושלח את עוקביה לקרוא את הציוצים הקודמים שלה במחשבה שהיא בטח שתלה במילים הראשונות של כמה מהאחרונים משפט כאילו-שנון.

מה שהם מצאו בפועל גרם להם להבין שהיא לא הגזימה. אפילו לא קצת.

קחו למשל את הציוצים הבאים, שאותם העלתה לפני שלושה שבועות:

"אמא, עשיתי את זה!"


"רק שתדעו - אם בחורה מבקשת מכם לצלם אותה, אל תמתינו עד שהיא מוכנה ותצלמו תמונה אחת. אתם צריכים לצלם לפחות 10 תמונות תוך כדי התהליך כדי לקבל תוצאה אותנטית. תודה שבאתם להרצאה שלי".


"הרגה אותי"


"סגנון חיים"


"גבר, אני מרגישה כמו אישה"


לכאורה, סדרת ציוצים אקראית לחלוטין - אבל אם קוראים את המקור באנגלית ועוקבים אחר ההנחיה של סיידי לקרוא רק את המילה הראשונה מכל ציוץ, יוצא Mama, just killed a man. מוכר לכם מאיזשהו מקום?

וזה לא נגמר (או מתחיל) שם. אם תגללו את הפיד שלה מלמעלה למטה - תמצאו שם את כל 376 מילות (וצלילי, כי אווווו זו לא בדיוק מילה) השיר, ציוץ אחרי ציוץ - מלמעלה למטה, מה שאומר שהיא היתה צריכה לצייץ אותן בסדר הפוך. היא התחילה ב-7 במאי מהמילה האחרונה בשיר, והמשיכה ברצף בלי חריגות עד שסיימה בשבוע שעבר.

המפתח גאריק איידן-בוי השתמש בתוכנה כדי ללקט את המילים הראשונות של כל הציוצים באופן שניתן לצפות בציוץ המלא בלחיצה על כל מילה, וציין ש-376 הציוצים פורסמו על פני 108 ימים - כארבעה חודשים.

הציוץ האחרון זכה למאות אלפי שיתופים, חצי מיליון לייקים ואלפי תגובות נדהמות ומפרגנות - כולל ציייצנית בשם דקוטה שטרחה להעלות סרטון בו מתנגן השיר ברקע בעוד היא גוללת את הציוצים כדי להציג את המילים הנוכחיות על המסך:


וזהו, עכשיו אפשר להגיד שהאינטרנט מילא את תפקידו ועכשיו אנחנו יכולים למות מאושרים שזכינו לראות את זה.