שרה סילברמן מצייצת על מרצ
צילום: טוויטר

הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות קרה עכשיו לקמפיין הבחירות של מפלגת מרצ ו"התנועה הירוקה"?

הקומיקאית האמריקאית-יהודיה שרה סילברמן, צייצה לפני זמן קצר בחשבון הטוויטר שלה שהיא תומכת בשתיים וקוראת לישראלים להצביע לאחת מהן. סילברמן כתבה: "האחים והאחיות הישראלים שלי: תעשו לעצמכם טובה ותצביעו למרצ או ל'תנועה הירוקה' בבחירות לכנסת".

מדובר ביחסי ציבור חינמיים יוצאים מן הכלל, בטח לאור העובדה שאת הציוץ הזה ראו לפחות 3.5 מיליון אנשים העוקבים אחרי הקומיקאית, ביניהם כמובן אנשים מרחבי העולם. לא ברור כיצד זה יכול לתרום להסברה, אבל תמיד נחמד לדעת ש"אחינו" האמריקאים זוכרים אותנו.

מי שלא פיספסה את ההזדמנות היא יו"ר מפלת מרצ, חברת הכנסת זהבה גלאון שתוך זמן קצר צייצה לה בתגובה ובאנגלית: "אני אוהבת אותך שרה. תודה רבה ומזל טוב על בחירתו של אובמה. ז.". אחותה של סילברמן, היא רבה רפורמית המתגוררת בארץ ומיודדת עם יו"ר מרצ. לדברי גלאון, היא לא פגשה מעולם את הקומיקאית אך התרגשה מאוד מהמחווה.

זו לא הפעם הראשונה שסילברמן מתעסקת בפוליטיקה, רק בחודש יולי האחרון היא הסעירה את העולם עם הסרטון הסקסי שצילמה לכבוד המיליונר שלדון אדלסון, הבעלים של העיתון "ישראל היום" והידיד הוותיק של ראש הממשלה, בנימין נתניהו והמועמד הרפובליקני המפסיד, מיט רומני. בסרטון הציעה סילברמן לאדלסון לתרום מאה מיליון דולר עבור קמפיין הבחירות של אובמה ובתמורה היא תהיה מוכנה לעשות איתו שלל דברים סקסיים וקינקיים.

בואו להיות חברים של נקסטר בפייסבוק