תוסף בשם Chrome IG Story, מוסיף לדפדפן כרום את פיצ'ר הסטוריז המוכר והממכר, שעד כה לא הוצע באופן רשמי על ידי אינסטגרם עצמה מחוץ לאפליקציה בסמארטפונים וטאבלטים. התוסף מאפשר לגלול בין התמונות של הנעקבים שלכם, לעשות להם לייקים ולהגיב וגם לצפות בסטוריז שלהם, ממש כמו באפליקציה - וכעת הוא משתדרג עם תכונה חדשה ושימושית, שתאפשר לכם לצפות בסיפורים של כל אחד – כן, גם של האקס או האקסית – באופן אנונימי ובלי להשאיר עקבות.

עניין של זמן?

מזה תקופה שאינסטגרם מאפשרת להשתמש בשירות באופן חלקי דרך המחשב, אבל התוסף משדרג את גרסת הדסקטופ ומקנה לה "כוחות על": לצד היכולת לצפות בסטוריז או לשמור אותם כקובץ, סוף סוף תוכלו לספק את יצר המציצנות שלכם מבלי לדאוג למוניטין שלכם. כיום, כשאתם משתמשים באפליקצית האנדרואיד או האייפון של אינסטגרם וצופים בסרטונים של הנעקבים שלכם, הם יכולים לראות זאת. בעזרת התוסף, לחיצת כפתור על אייקון העין תכניס אתכם למצב צפייה אנונימי. כדי לא להקריפ את אלו שאתם צופים בהם באנונימיות, האפליקציה לא תציג אתכם כ"צופה אנונימי" - אלא פשוט לא תספור אתכם כלל.

נכון לעכשיו התוסף עדיין זמין, וכך גם היכולת לצפייה אנונימית בסטוריז - אבל בהחלט יכול להיות שבשלב מסוים אינסטגרם תחליט שזה לא מתאים לה ופוגם ברוח האפליקציה. לכן, אם יש לכם נעקבים מימים עברו - אולי איזו נמסיס אחת או שתיים - אתם צפויים ליהנות מהפיצ'ר החדש. רק אל תשכחו לוודא שאתם בטוח במצב אנונימי.

צפייה נעימה.

הכתבה פורסמה במקור באתר Geektime

עוד ב-Geektime:
BMW בונה כביש חכם לאופניים וקורקינטים חשמליים
הביטקוין שווה יותר מ-9,000 דולר וצורך חשמל יותר מרוב מדינות העולם