רוצים להזמין חברים למסיבה? לפי דיווח ברשת, אינסטגרם תאפשר לכם בקרוב לשלוח לחברים הזמנה לאירוע דרך הסטורי שלכם. הפיצ'ר החדש זוהה על ידי המתכנתת וחוקרת האפליקציות הידועה ג'יין מנצ'ון וונג, ששיתפה בחשבון הטוויטר שלה גם תמונות.

לפי הצילומים ניתן לראות כי הפיצ'ר החדש מכונה "INVITES" ולחיצה עליו תפתח תיבה מיוחדת בה תוכלו לכתוב את שם האירוע, התאריך והמיקום המדויק, כולל כפתור לאישור הגעה. בנוסף, לפי דיווחים שונים ברשת, תוכלו לבחור אם להפיץ את ההזמנה באופן פומבי לכל העוקבים שלכם או רק לחברים קרובים שתבחרו באופן ידני.

אינסטגרם עשתה כמה שינויים גדולים באפליקציה שלה בשבועיים האחרונים. בשבוע שעבר הרשת החברתית התעדכנה ואפשרה לראשונה לעבור ל״מצב כהה״ (Dark Mode) באפליקציה. אם יש לכם גרסה 10 של אנדרואיד או אייפון עם מערכת ההפעלה iOS 13, תוכלו לעבור לרקע כהה באפליקציה. בהתאם להגדרות המכשיר, ניתן לקבוע האם מצב זה יפעל באופן קבוע, או שיופעל אוטומטית בשעות הערב והלילה, ועם זריחת השמש ישוב לתצוגה רגילה.

לצד זה, אינסטגרם העלימה את הלשונית Following, שהסתתרה לצד ה-Activity, והציגה עדכוני פעילות של החברים אחריהם אתם עוקבים - כמו למי עשו לייק ולמי הגיבו. בפייסבוק החלו להסיר את הכרטיסייה באופן שקט אצל חלק מהמשתמשים כבר באוגוסט, ומאתמול נמחקה לחלוטין מהרשת החברתית. מה זה אומר? שמעכשיו כשתלחצו על אייקון הלב, הוא יכיל את עדכוני הפעילות שלכם בלבד.