נמאס לכם לקרוא בקטן את ההודעות הפרטיות באינסטגרם שלכם? אנחנו לא יכולים להאשים אתכם, אבל הנה החדשות הטובות שחיכיתם להם - ואנחנו בטוחים שאנחנו לא מגזימים - שנים: החל מהיום (א'), אתם לא חייבים להסתפק במסך הטלפון שלכם. אחרי ניסוי שנמשך כשלושה חודשים, הרשת החברתית מאפשרת כעת לקרוא את ההודעות הפרטיות שלכם גם דרך התחברות במחשב , לאחר ששדרגה את הממשק של אינסטגרם למחשב.

איך תעשו את זה? כך: היכנסו ל-com, והתחברו עם שם המשתמש והסיסמא שלכם, ואחר כך לחצו על החץ בסרגל מצד ימין למעלה – והתחילו לכתוב הודעות.

כתיבת הודעות דרך המחשב נוחה במיוחד ומשפרת את הקלות והמהירות שבה אתם יכולים לתקשר. כאשר מדובר באינסטגרם, המשמעות היא גם לענות ללקוחות בצורה ישירה ונוחה יותר. עם זאת, חשוב לציין שהחידוש מגיע אחרי יותר מדי זמן המתנה, בעיקר עבור אלה שרגילים לתקשר דרך וואטסאפ web. ללא ספק מדובר בשדרוג שהיה אמור להתבצע כבר מזמן.

בכל אופן, מעתה אתם יכולים להשתמש בכל הפונקציות באינסטגרם שלכם דרך המחשב – לגלול בפיד שלכם וב-DISCOVERY, לעקוב אחרי פרופילים, לראות את הנוטיפיקיישנס שלכם וכעת לקרוא את ההודעות הפרטיות. אם אתם בעלי חשבון עסקי, אתם יכולים גם להעלות סרטונים ותמונות דרך המחשב באמצעות ה-Creator Studio של פייסבוק.