סרטון של אצבע סוחטת תפוז דם ואיור של פות מעשן הם רק קצה המזלג מאוסף היצירות הארוטיות של האמנית האמריקאית סטפני סרלי, שסיבכו אותה עם אינסטגרם.

A video posted by Stephanie Sarley (@stephanie_sarley) on

 

סרלי, בת 27, פתחה חשבון אינסטגרם כבר ב- 2014 כדי לקדם את חוברת הצביעה המיוחדת שלה שכללה ציורים של חיות עם איברי מין גבריים במקום אפים. החוברת בשם Dick Dog & Friends תפסה תאוצה במהרה, ואף יצאה לדפוס והוצגה בגלריות בארה"ב ולאט לאט החלה סטפני לתפוס תאוצה, פופולאריות ועוקבים.

מאוחר יותר החלה לפרסם ברשת גם איורים של איברי מין נשיים מואנשים המבצעים פעולות כמו שתיית קוקטיילים  אכילת ספגטי, מציצת סוכריה על מקל ועוד.  וסדרת סרטונים אירוטיים של זוג אצבעות מענגות וחודרות לקיווי, לימונים, תפוזים ושאר פירות הדר.  

כיום חשבון האינסטגרם שלה חי ובועט עם למעלה מ-92 אלף עוקבים, אבל לא תמיד מערכת היחסים בינה לבין האינסטגרם הייתה זוהרת. בעבר כשהעלתה גיף של אגן נשי עם פה וקרניים, הסירו לה את התמונה בטוענה שמדובר ב"תוכן מיני מרומז" למרות שהיה מדובר באיור בלבד.

A video posted by Stephanie Sarley (@stephanie_sarley) on


לפי כתבה שפורסמה בגרדיאן, בשלב מסוים החליטה אינסטגרם לאכוף את תנאי השימוש שלה ולהעיף מהרשת תמונות של מחזור ושל איברי מין שעירים, מה שגרם גם להסרה של 10 מהיצירות שלה, למרות שאף אחד מהן לא כללה צילומים אמיתיים, אלא רק דימויים. בינואר השנה החשבון שלה נחסם בפעם הראשונה ואחרי שערערה לאינסטגרם שיצירותיה אינן פורנוגרפיות, הוא נפתח מחדש.

סתם ככה צילמתי

ואז, הגיעה סדרת סרטוני הפירות כשבשיאה הסרטון המפורסם בו היא דוחפת שתי אצבעות לתוך תפוז דם. לדבריה, צילום הסרטון היה יחסית ספונטני. היא מספרת: "בן הזוג שלי נתן לי את התפוז וסתם ככה התחלתי לשחק בו והחלטתי לצלם את הסרטון. אפילו לא הייתי מודעת לאסוציאציות של החדירה והדם".
על אף הקושי או הזעזוע שעולה מהצפייה בסרטון, הוא התפשט ברשת כאש בשדה קוצים והגדיל את מספר העוקבים שלה באינסטגרם מ-10 ל-20 אלף. בעקבותיו נוצרו אינסוף ממים וחיקויים, בעיקר של תמונת האצבעות החודרות לתפוז הדם שכל כך קשה להישאר אדישים אליה.

משתמש בשם slutstweet פרסם תמונה מתוך הסרטון יחד עם בדיחה על מחזור, סימן את התמונה כשלו והפיץ אותו באמצעות חשבונות שונים באינסטגרם שבבעלותו בין 100,000 עוקבים מבלי שנתן לה קרדיט. היא ניסתה לדווח לאינסטגרם ואפילו הצליחה לגרום להם להסיר כמה מהתמונות, אבל ההתפשטות הויראלית של המם הייתה מהירה מקצב הדיווחים שלה והתמונה המשיכה להכות גלים ברשת. חשבון ממים נוסף העלה תמונה מהסרטון בצירוף בדיחה על מחזור, והיא גרפה כ- 5 מיליון צפיות בפייסבוק ובאינסטגרם.

סרלי התאכזבה מאינסטגרם, שאמנם מסירה תוכן שמדווח כגנוב, אבל מעודדת את היוצרים ראשית ליצור קשר עם מי שגנב את התוכן. לדבריה, כאשר עשתה זאת, המשתמש הגונב הגיב: "הזונה המפגרת הזאת הייתה צריכה לשים ווטרמארק על העבודה שלה" ואינסטגרם ציפו ששם זה יגמר.

לפתע, החליטו למחוק לה את החשבון אך היא לא ויתרה ושלחה מיילים לחברה. תחילה הגיבו לה במייל גנרי שהיא הפרה את תנאי השימוש של האפליקציה ושבועיים לאחר מכן, שלחו לה התנצלות על ה"קשיים בגישה לחשבון שלה" ופתחו את החשבון שלה מחדש, אך התעלמו מהדיוחים שלה על אותו משתמש ויתר החשבונות הקשורים אליו.

על כך היא אומרת: "הסרטון הוא על האנשה והעצמה של איברי מין נשיים בצורה הומוריסטית ואבסורדית ועל קבלה של מיניות נשית. אבל כל האידיוטים לקחו אותו לכיוון של 'איכס, מין במחזור' ואז קראו לי 'זונה מטומטמת'. תוך כדי שעברתי את כל זה, וכולל המלחמה על זכויות היוצרים, אינסטגרם החליטו למחוק אותי. זה הרס את החוויה שלי לגמרי".

אחרי פרסום הכתבה בגרדיאן, אינסטגרם יצרה עימם קשר ואמרה שהסירה את התמונה הגנובה ושהחשבון שלה הוחזר לקדמותו. היום הוא פתוח לקהל הרחב, שבסך הכל רוצה להנות מסרטונים של אצבעות חודרות לפירות.

לסרטונים ויראליים נוספים שלא כוללים אצבעות שחודרות לתפוזים אפשר לפנות לעדי רם בפייסבוק