אין תמונה
התמונה המדוברת

צמחונות היא עדיין טרנד שולי בישראל, ורוב הציבור כאן עדיין אוכל בשר, אך כנראה שהפכנו רגישים מעט יותר לסבלם של בעלי חיים. בסוף השבוע העלתה משתמשת פייסבוק ישראלית לפרופיל שלה סדרת תמונות בה נראו היא ואנשים נוספים שוחטים כבשה, ולאחר מכן מצולמת הצלמת כאשר היא אוחזת בראשה הערוף של הכבשה מול פניה.

"לקחנו מקל וציידה לדרך ויצאנו לטייל לנו בכיף אני אבא ויעקב אבינו", היא כתבה. "לקחנו איתנו את ורדה הכיבשה המתוקה, התחלנו לצעוד בהרים ובנוף המדברי, וורדה צעקה עלינו שנעצור וביקשה מעומק ליבה על טיול מאתגר, היא ממש ביקשה... וכך היה".

עוד NEXTER בפייסבוק, כל הזמן 

גולשים מזועזעים שנתקלו בסדרת התמונות החלו להתנפל על הגולשת בתגובות זועמות המאשימות אותה בהתעללות, וכמה מהם אף שלחו את התמונות למשטרת ישראל ודרשו ממנה לפתוח בחקירה נגד הצעירה. הם דרשו מגולשים אחרים לדווח על התמונות כדי שפייסבוק תמחק אותן, ואף ערכו תחקיר על מקום עבודתה של התעירה שבתמונה כדי לערוך לה לינצ'טרנט פומבי. לאחר כיומיים של תלונות, מחקה המשתמשת את סדרת התמונות. 

*אתי אלטמן, דוברת "תנו לחיות לחיות", אמרה ל-NEXTER: "זה אחד הדברים היותר מזעזעים ומטורפים שראיתי בחיים שלי. שמעתי שבאברבנל יש כמה מקומות פנויים. נראה לי ששם המקום הראוי לה, עם פסיכולוג צמוד".

אלטמן הוסיפה כי התכוונה להגיש תלונה במשטרה, אך עוד לא הספיקה לעשות זאת. עוד ציינה: "בעבר הגשתי תלונות נגד כל מיני מטורפים שמפרסמים דברים באינטרנט ובדרך כלל הם מטופלים".

*מהמשטרה נמסר בתגובה: "החומרים התקבלו והועברו, אך אין כתיבת פוסטים בדף הפייסבוק של המשטרה כדין הגשת תלונה".

*פנינו לצעירה שבתמונה, אך טרם קיבלנו תגובה.

>> "תתעוררו! הסודנים לוקחים לנו את הבנות"

>> מלך פורנו-הנקמה נתפס ונעצר על ידי ה-FBI